To był kapitalny rok dla KS CK Troszyn - drużyna piłkarska z niewielkiej gminy w powiecie ostrołęckim stała się wizytówką regionu. Starosta ostrołęcki Piotr Liżewski docenił to i nagrodził prezesa klubu Daniela Kędzierskiego.
Prezes KS CK Troszyn Daniel Kędzierski był jednym z laureatów nagrody starosty ostrołęckiego - wręczone one zostały podczas uroczystej części ostatniej w tym roku sesji rady powiatu. Nagrodzenie prezesa KS CK, któremu na sesji towarzyszyło kilku zawodników, nie zaskakuje.
KS CK Troszyn to obecnie najlepsza drużyna w regionie, grająca na poziomie III ligi. W 2025 roku osiągnęła historyczny awans, a w rundzie jesiennej jako beniaminek spisywała się na tyle dobrze, że zajmuje 9. miejsce. To oczywiście zasługa zawodników, ale zarząd klubu również musi wykonać ogromną pracę, by doprowadzić do takich sukcesów. Stąd nagroda dla prezesa KS CK Troszyn.
Daniel Kędzierski podkreślił, że wielkim wsparciem dla sukcesu klubu był wójt gminy Troszyn Edwin Mierzejewski.
- Historia klubu zaczęła się od tego właśnie Pana, a nie ode mnie. Nagrodą się podzielimy - uśmiechnął się prezes. - To, co w Troszynie się wydarzyło w tym roku, zasługuje na wielkie brawa. Dla zawodników, sztabu, wójta, gminy, dla wszystkich, którzy są związani z klubem - dodał Kędzierski.
Zdjęcia do artykułu:
Komentarze
riko
Wielkie brawa dla Daniela i Edwina współtwórców KS Troszyn
Dodaj Komentarz