Karny z kapelusza w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Piłka nożna 27 września 2021 13 Komentarzy

Sędzia, który prowadził spotkanie FC 2012 Różan z GKS Pokrzywnica w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej zdecydowanie nie popisał się przy tej sytuacji. Podyktował rzut karny, choć zawodnik z Różana... nawet nie dotknął swojego przeciwnika. 

Sędzia, który prowadził spotkanie FC 2012 Różan z GKS Pokrzywnica w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej zdecydowanie nie popisał się przy tej sytuacji. Podyktował rzut karny, choć zawodnik z Różana... nawet nie dotknął swojego przeciwnika. 

Była 50. minuta meczu FC 2012 Różan z GKS Pokrzywnica w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Różan prowadził 2:0 po golach Piotra Kamionowskiego i Piotra Bałasa w pierwszej połowie. Druga część gry rozpoczęła się jednak od ogromnej kontrowersji. Przy wbieganiu w "szesnastkę" zawodnik GKS przewrócił się, nie dotykany przez żadnego z zawodników z Różana. Sędzia nieoczekiwanie... wskazał na "wapno". 

GKS zdobył bramkę z karnego na 2:1, a następnie strzelił kolejne dwa gole (zwycięski na 3:2 w doliczonym czasie gry) i wygrał mecz. Nic dziwnego, że gospodarze byli mocno rozczarowani decyzją sędziego. W komentarzach padają mocne słowa pod adresem arbitra. 

Gospodarze meczu nagranie całej sytuacji umieścili w mediach społecznościowych:

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
17:21, 27 września 2021

8k FHD HDR

Tu nic nie widać  

ocena: -         zgłoś
...
21:36, 27 września 2021

Do 8k

Do kup sobie mózg w biedronce to zobaczysz  

ocena: -         zgłoś
...
23:34, 27 września 2021

fan

Ewidentny rzut karny co placzecie gwiazdeczki z Różana znaczy Ostrołeki bo połowa gracze Ostrołeki , mieliśćie 2-0 a przegraliscie w ostatniej minucie jak ****eczki  

ocena: -         zgłoś
...
00:05, 28 września 2021

Tuti

Nic nie było.Troche jakby swój od swojego się otarł

ocena: -         zgłoś
...
00:07, 28 września 2021

Tuti

Jaki sędzia.zwykla dziecina 17 lat.dzieci  może sędziować bo do b klasy nawet się nie nadaje.

ocena: -         zgłoś
...
07:37, 28 września 2021

ajm

Zawsze w ciechamowsko - Ostrołęckiej sędziują, czy też podejmują decyzje na korzyść drużyn z ciechamowa, mławy, pułtuska. Przykładów można przytoczyć wiele, choćby przedmiotowy karny widmo, czy niekorzystna dla Narwi Ostrołęka decyzja z 2020r., w wyniku której drużyna rok musiała grać w niższej lidze, czy sędziowanie meczu Narwi ze Żbikiem w rundzie wiosennej. Dawno temu widziałem piękne obrazki, gdy podczas meczu  trener Narwi (W. Łazarek) nawrzucał sędziemu, który ewidentnie drukował, ale to był Baryła i sędzia tylko łeb spuścił, czy też eskortowanie przez policję ejbanych drukarzy przez szpaler wqrwionych kibiców (bo gdyby nie policja drukarze odjechaliby, nie do domu, a do szpitala). Ale niestety w ciechamowsko - Ostrołęckiej rządzą pseudodziałacze z ciechamowa (bo chyba mają większość).

ocena: -         zgłoś
...
08:13, 28 września 2021

Normal

Panie ajm, nikt nie bronił Narwii Osrrałąka wygrać wówczas baraży z Troszynem i Mławianką. No, chyba, że w tamtych meczach też według Ciebie sędziowie drukowali..... Nie płacz dzieciaku i poszukaj innych argumentów na brak awansu dwa lata temu....

ocena: -         zgłoś
...
10:16, 28 września 2021

ajm

Panie normal. Chyba nie widziałeś meczu Narwi z mławianką. W kwestii meczu z troszynem (prawdopodobnie jesteś z tej miejscowości lub kibicem tej drużyny) dwa lata temu to już historia - zobaczymy w tym sezonie. A w kwestii nazwy klubu, celowo przez ciebie zniekształconej proponuję, abyś przyjechał na mecz do Ostrołęki i choć raz nazwę ową spróbował nawet szeptem powiedzieć... Nie pozostając ci dłużnym, za sprofanowanie nazwy mojego Klubu napiszę ci kim jesteś. Otóż jutro z rana, gdy pójdziesz tam, gdzie większość z rana chadza i zrobisz to,co większość z rana robi, i wstaniesz, i spojrzysz przez lewe ramię w dół, i zobaczysz.... siebie. Tak jesteś goooownwem. Ale to nie wszystko. Długo jeszcze pamiętał będziesz, podnosząc się z clopa, że jesteś goooownem, bo tego nie da się szybko zapomnieć (i to jest najlepsze). Miłego dnia i kolejnych....  

ocena: -         zgłoś
...
11:20, 28 września 2021

Normal

Drogi ajm, to Ty zacząłeś zniekształcać nazwy miejscowości, przykłady? Proszę:
1- nazwy miejscowości pisze się z dużych liter.
2 - pisze się Ciechanów a nie ciechamów (przez ''m''). Obraziłeś nazwę miasta. Celowo, jestem pewien.
3 -  Byłem na meczu o którym wspomniałeś ( z pewnych względów) i widziałem słabą grę Narwii w obronie i w bramce.
Drużyna nie zasłużyła na wygraną. Czerwona kartka dla obrońcy Narwii - bo  nie potrafił sobie poradzić ze skrzydłowymi przeciwnika. A dowodem na to był kolejny sezon, w którym Narew poniosła kompromitujące porażki z wioskami.  To nie był przypadek. A poza tym - zamilcz bo nie dorastasz mi do pięt. Wracaj na lekcje bo przerwa się zakończyła.  

ocena: -         zgłoś
...
11:27, 28 września 2021

XL

Normal , nie dyskutuj z dooooopkiem. To jest typowy ostrołęczak myślący , że nazwa Narew działa na innych paraliżująco i wszyscy się kładą pod nogi. Wrócą tam gdzie być powinni. Do okręgówki. Jak można było doprowadzić jakiś czas temu do upadku klubu. Śmiech na sali.....Pokaż mi f..r....e....rze, który klub tak nisko upadł jak wasz??? To możliwe tylko u was. Zejdź ze sceny bo się ośmieszasz.

ocena: -         zgłoś
...
11:58, 28 września 2021

ajm

Panie normal.  Jeżeli próbujesz pouczać, to nie "z dużej litery, a wielką literą.Odnośnie niedorastania do pięt - niech pan raz jeszcze przeczyta mój post poprzedni, którego treść zapewne gdzieś tam z tyłu pańskiej głowy siedzi. Z uwagi na b. niski poziom kończę dyskusję. A pan xl to już totalny piach. Obu panom proponuję przyjechać ze swą drużyną na mecz i wówczas przedstawić swoje zdanie na temat Narwi, Ostrołęki i Ostrołęczan.  

ocena: -         zgłoś
...
12:22, 28 września 2021

Normal

Ajn, wywołujesz śmiech wśród moich znajomych pouczając mnie gdy używam powszechnej formy choć nie do końca poprawnej aczkolwiek dopuszczonej warunkowo , bo jest to zwrot zapożyczony z rosyjskiego. A sam piszesz nazwy miast zaczynając małą literą Ty???? Ty mnie pouczasz? Chłopczyku , zniż trochę głowę bo nasz ją za wysoko w stosunku do Twojej inteligencji. Szukasz winnych braku awansu do 4 ligi dwa sezony temu? Odwiedź swoich kopaczy w szatni i im to powiedz. Widzę, że nasz w szkole kolejną przerwę i się nudzisz . Zamiast dyskutować przygotuj się na j.polski bo masz braki. A poziom dyskusji sam obniżyłeś a ja jedynie się dostosowałem. Zawsze tak robię gdy wyczuwam , że "rozmówca" ma nie tylko braki w wykształceniu ale i w uzębieniu. Wtedy wiem , że nie ma co pracować nad gościem ..... Szkoda czasu.  Nie będziesz przyszłością narodu a jedynie swojego osiedla z pałą w ręku  

ocena: -         zgłoś
...
13:19, 28 września 2021

ajm

Czyli, że mamy wykształcenie max zasadnicze panie normal (z całym szacunkiem dla osób z zasadniczym). Nie wypowiadaj się na temat zasad poprawnej polszczyzny, bo oczy bolą i zęby zgrzytają. W tym miejscu wyjaśniam, iż celowo napisałem małą literą nazwy miejscowości (np. ciechamów), zaimki osobowe (np. ci), żebyś poznał mój brak szacunku do twojej osoby i wymienionych miejscowości, co było skutkiem celowego zniekształcenia nazwy klubu Narew Ostrołęka przez ciebie. Kończąc definitywnie, przypominam o tym co szumi z tylu twojej głowy i co pamiętać będziesz (o czym wcześniej napisałem).  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.