Karol Łasiewicki mistrzem Polski! W sensacyjnych okolicznościach...

Sporty walki 06 marca 2022 0 Komentarzy

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Karol Łasiewicki został mistrzem Polski K1 PRO AM w kategorii do 86 kilogramów. Finał wygrał w dość nietypowych okolicznościach: jego rywal pojawił się na prezentacji, ale... nie w ringu.

fot. Ostrołęka Fight Academy

Karol Łasiewicki w walce półfinałowej Mistrzostw Polski, które odbywały się w Nowej Soli, wygrał z Przemysławem Walkówem z Wrocławia.

Pozostała już tylko walka o złoto, ale...

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. W walce o mistrzostwo kraju K1 PRO AM w kat -86kg Karol Łasiewicki z Fight Academy Ostrołęka miał się zmierzyć z Kacprem Frątczakiem. Podczas prezentacji przed galą wszystko wydawało się w porządku - obaj zawodnicy pojawili się na scenie.

Ale już do ringu wyszedł tylko Łasiewicki. Werdykt mógł być tylko jeden: wygrana zawodnika Fight Academy, który dzięki temu został mistrzem kraju.

- Jest to dla nas niezrozumiałe zachowanie, tytuł lepiej smakował by gdyby walka się odbyła. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tego wyjazdu, tyle pracy na treningach, czasu i kilometrów przejechanych na zawody, a pozostaje duży niesmak - informuje klub Fight Academy.

Źródło: Fight Academy Ostrołęka
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.