Klaudia Dobkowska Mistrzynią Polski w biegu na 300m

Lekkoatletyka 30 stycznia 2012 Komentarzy

Klaudia Dobkowska (95) ponownie wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski; tym razem uczyniła to w biegu na 300m juniorek młodszych podczas odbywających się w dniach 26-29 stycznia w Spale Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Klaudia Dobkowska fot. laostroleka.pl

Klaudia wygrała w niedzielę bieg finałowy z czasem 41,28s, ale w sobotę w eliminacjach pobiegła jeszcze szybciej – 41,18s (rekord życiowy).

W niedzielnym konkursie skoku w dal juniorek młodszych startowały dwie reprezentantki OKLA. Katarzyna Gwiazda (95) uzyskała zbliżony do rekordu życiowego wynik – 5,53m, co uplasowało ją tuż za podium na 4 miejscu. 5 była Magdalena Żebrowska (96) z bardzo dobrym rezultatem – 5,50m.

Rekord życiowy – 2:40,93s w biegu na 1000m juniorów młodszych uzyskała Paweł Polakowski (95) - dało mu to 10 miejsce wśród 28 rywali.

[źródło: laostroleka.pl]