Knapp vs. Zyśk: "Ostrołęcki Taran" walczy w RPA. Transmisja w TVP Sport

Sporty walki 01 września 2023 1 Komentarz

Przemysław Zyśk po raz dwudziesty wyjdzie na zawodowy ring. "Ostrołęcki Taran" zmierzy się w Republice Południowej Afryki z lokalnym ulubieńcem Roarke Knappem. Czy wróci z wygraną?

fot. FB/Przemysław Zyśk-Fanpage

Knapp vs. Zyśk: "Ostrołęcki Taran" ponownie w ringu

Zyśk wraca na ring po ponad rocznej przerwie, kiedy to w Wielkiej Brytanii zmierzył się z Samem Eggingtonem. W czerwcu 2022 r. Zyśk, mimo ogromnej ambicji pokazanej w ringu, przegrał wyraźnie na punkty. Tym razem nie chce popełnić błędów z tamtej walki: w trakcie przygotowań do pojedynku z Knappem wyleciał na dwa zagraniczne obozy. Trenował ciężko i chce pokazać się w RPA z jak najlepszej strony.

- Mam nadzieję, że wszystko zagra - napisał w mediach społecznościowych.

Knapp vs. Zyśk: "Kiedy, jak nie teraz?"

Rywalem Przemysława Zyśka będzie 25-letni ulubieniec lokalnej publiczności Roarke Knapp. Zawodnik ten ma na koncie 16 zawodowych zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę. Dotychczas boksował tylko w RPA, a większość pojedynków stoczył w Emperors Palace w Kempton Park, tam gdzie zmierzy się z Zyśkiem. Przewaga terenu po stronie Knappa - i to on wskazywany jest jako faworyt pojedynku, bowiem w rankingu Boxrec w swojej kategorii wagowej jest notowany jako 11. na świecie.

Ale Przemysław Zyśk to twardy zawodnik, co już niejednokrotnie udowodnił. Przeciwnik z RPA nie będzie miał więc łatwo. Zyśk pisze w social mediach:

A więc w sobotę moja wielka szansa! Nic nikomu nie obiecuję! Zrobiliśmy wszystko, co trzeba, by nie mieć sobie nic do zarzucenia. Dwa obozy sparingowe w Anglii, setki wojen przez te kilka miesięcy, hektolitry wylanych litrów potu i krwi: to tylko namiastka tego, co przeszedłem w okresie przygotowawczym. Kiedy, jak nie teraz? Bądźcie ze mną i mnie wspierajcie.

Knapp vs. Zyśk: Transmisja w TVP Sport

Walkę Roarke Knapp kontra Przemysław Zyśk pokaże telewizja TVP Sport. Początek transmisji w sobotę 2 września o godz. 19:45.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:13, 01 września 2023

Gd

Taran???

ocena: 0%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.