Knockout Boxing Night Ostrołęka: Zyśk poznał rywala. Dwaj niepokonani w ringu!

Sporty walki 12 listopada 2021 5 Komentarzy

Niepokonany na zawodowym ringu Przemysław Zyśk już 27 listopada stoczy walkę w Ostrołęce - na gali Knockout Boxing Night 19 "Ostrołęcki Taran" zmierzy się z pięściarzem z Rosji, który także nie zaznał do tej pory goryczy porażki. Szykuje się świetny pojedynek!

Gala Knockout Boxing Night 19 odbędzie się 27 listopada w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce. W walce wieczoru zobaczymy ulubieńca lokalnej publiczności "Ostrołęckiego Tarana" Przemysława Zyśka.

Jego rywalem będzie Varazdat Mkrtchyan z Rosji. 26-letni pięściarz na zawodowym ringu stoczył 12 walk, wszystkie wygrał, w tym 3 przed czasem. Co ciekawe, do Ostrołęki może przyjechać już z rekordem 13-0, bowiem kolejną walkę toczy w sobotę 13 listopada w Nowosybirsku (jego przeciwnikiem będzie inny Rosjanin Evgenyi Klimov z kiepskim rekordem, więc Mkrtchyan jest zdecydowanym faworytem). Mkrtchyan ambicje ma spore - jego marzeniem jest bycie mistrzem świata i walka w Madison Square Garden. Najpierw będzie musiał jednak przejść test w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce:

Dla Przemysława Zyśka pojedynek z Rosjaninem będzie największym wyzwaniem w karierze i możliwą przepustką do naprawdę poważnych walk. Z tym większą uwagą warto oglądać pojedynek, do którego dojdzie w Ostrołęce.

Knockout Boxing Night 19. Bilety w sprzedaży

Ceny biletów na trybuny zaczynają się od 60 zł. Inne wejściówki na trybuny kosztują 120 i 140 zł. Pozostałe miejsca dostępne są na płycie wokół ringu. Tu ceny startują od 150 zł, przez 160, 180, 200, 250, do 400 złotych - w zależności od miejsca.

Najdroższe są pakiety VIP. Kosztują 800 i 1000 złotych.

BILETY MOŻNA KUPIĆ TUTAJ

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
10:21, 12 listopada 2021

Kibice

Kpina takie ceny.  

ocena: -         zgłoś
...
12:43, 12 listopada 2021

genek

ceny raczej normalne ... porównywalne z innymi galami, koncertami czy meczami ... w telewizji se obejrzyj jak nie chcesz iść

ocena: -         zgłoś
...
13:23, 12 listopada 2021

do genek

hahahahahhahahah uhahahahahahahh buahhhahahaahahahahaha  

ocena: -         zgłoś
...
13:29, 12 listopada 2021

Rysiek

Takiego Zyśka to jedno ręko bym powalił z zamkniętymi oczami .

ocena: -         zgłoś
...
15:38, 12 listopada 2021

do Rysiek

To dawaj Go , po co masz do roboty chodzić i zarabiać smieszny pieniądz idź na boksera to i kasa będzie się zgadzać i może mistrzem świata zostaniesz dodatkowo status celebryty będziesz mieć . Mi sie Zyśka styl boksowania nie podoba , ale jest to chłopak z naszego miasta i mu szczerze kibicuję chociaż mówię materiał na mistrza z niego żaden 3mam kciuki za wygraną i na większe wyzwania z zawodnikami z top 30.
pozdrawiam

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.