zdjecie 7612

Kolarze zapraszają na trening noworoczny

Kolarstwo 28 grudnia 2018 1 Komentarz

Klub Kolarski 24h zaprasza 1 stycznia 2019 roku na tradycyjny już trening noworoczny! Warto się zapisać i powitać 2019 rok na sportowo.

Klub Kolarski 24h zaprasza 1 stycznia 2019 roku na tradycyjny już trening noworoczny! Warto się zapisać i powitać 2019 rok na sportowo.

- Po upojnej nocy sylwestrowej oraz przywitaniu Nowego Roku 2019 już o godz. 12:00 spotykamy się na treningu kolarskim w RowerParku Czarnowiec przy ul. Leśnej. Zapraszamy do rozpoczęcia swojej przygody z kolarstwem już 1 stycznia 2019 roku.  Pokażcie swoją moc nie tylko podczas zabawy sylwestrowej, ale również na wymagającej technicznie trasie kolarskiej w Czarnowcu gm. Rzekuń - zaprasza prezes KK 24h Marek Karczewski.

Mężczyźni będą musieli przejechać 6 okrążeń, kobiety 4 okrążenia - każde po 2,5 km.

Więcej szczegółów i zapisy - tutaj.

fot. Pijący_mleko - KK 24h

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
19:21, 29 grudnia 2018

ZARABIANIE BTC

Cześć, Chciałbym Tobie Polecić Strone w Której Wydobywa Się Bitcoiny
www.cpuwin.com/bitcoin-mining/ref/357167
Za kładamy Portfel auth.bitbay.net Lub www.blockchain.com  Żebyśmy Mogli Wypłacać Zarobione Środki Wszystko Jest Za Darmo.
Rejestrujemy się https://www.cpuwin.com/bitcoin-mining/ref/357167 Logujemy Się Potem w Lewym Górnym Rogu Naciskamy Start Mining i Czekamy Aż Serwer Się Załaduję i Już Zarabiamy Automatycznie Bitcoin Jak Wyskakują Reklamy To w Środku Reklamy Będzie Czerwony Krzyżyk Najeżdżamy Na Niego On Nam Ucieknie To Dalej Najeżdżamy Aż Przestanie Najeżdżać i Wtedy Klikamy Na Krzyżyk i Reklamy Nie Ma Potem Co 5 min Naciskamy Na Dysketke Żeby Zapisywać Zebrane Pieniądze PowodzeniaSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.