Kolejna wygrana Nike w III Lidze

Siatkówka 22 października 2012 Komentarzy

Zawodniczki Nike Ostrołęka bez większych problemów pokonały UKS Ósemkę Siedlce 3. kolejce III ligi.

Pierwszy set to tylko na początku w miarę wyrównana gra, lecz z każdą koleją akcją uwidaczniała się przewaga Nike, co w konsekwencji przyniosło pewną wygraną 25:17.

Gra w drugiej partii wyglądała bardzo podobnie. Nasza drużyna od początku seta uzyskała kilku punktowe prowadzenie i kontrolowała przebieg gry. Niestety aż 8 zepsutych naszych zagrywek spowodowało, że set miał bardziej wyrównany przebieg - wygrana 25:22.

Set 3 to powtórka z pierwszej partii i pewna wygrana 25:17.

Czołówka tabeli po 3. kolejkach:
1. PMKS Nike Węgrów          9 pkt
2. OTPS Nike Ostrołęka        8 pkt
3. UKS Mazovia Warszawa   8 pkt

Teraz przed Nike 2 tygodniowa przerwa w rozgrywkach ligowych, w której planowane są mecze sparingowe (najbliższy z nich z II ligową Jedynką Łomża w środę 24.10.2012 o godz. 18.00 na hali im. A. Gołasia).

A kolejny mecz ligowy, jak widać z układu tabeli bardzo ważny, nasze zawodniczki rozegrają 11.11.2012 o godz. 12.00 na sali ZSZ Nr 1 w Ostrołęce z drużyną UKS Mazovia Warszawa.

UKS Ósemka Siedlce - OTPS NIKE Ostrołęka 0:3 (17-25; 22-25; 17-25)
Nike Ostrołęka: Angelika Olbryś, Urszula Iwaniuk (kapitan), Patrycja Pawelczyk, Anna Mierzejewska, Justyna Kowalczyk, Anna Przybyłek, Joanna Sobotka (libero) oraz Kasia Turek (już prawie Bloch), Ola Mierzejewska, Kamila Parzych, Ola Prusińska
Trener: Tomasz Pakieła, II Trener: Urszula Iwaniuk

[źródło: nike-ostroleka.pl]