Kolejne odejście z Narwi. Zrezynował trener juniorów

Piłka nożna 16 listopada 2015 3 Komentarze

Mirosław Grzyb nie jest już trenerem zespołu juniorów MKS Narew Ostrołęka. Szkoleniowiec pożegnał się z drużyną, która w ostatnim meczu ligowym zagrała pod wodzą Tomasza Słowika, choć ten... oficjalnie nie został wpisany do meczowego protokołu.

Mirosław Grzyb nie jest już trenerem zespołu juniorów MKS Narew Ostrołęka. Szkoleniowiec pożegnał się z drużyną, która w ostatnim meczu ligowym zagrała pod wodzą Tomasza Słowika, choć ten... oficjalnie nie został wpisany do meczowego protokołu.

Trener Mirosław Grzyb przygotowywał drużynę Narwi Ostrołęka do rozgrywek IV ligi przed sezonem 2015/16. W meczach ligowych zespół seniorów prowadzony był jednak przez 22-letniego Damiana Dąbrowskiego, podczas gdy dużo bardziej doświadczony szkoleniowiec zajmował się ekipą juniorów, występującą w I lidze mazowieckiej. Ostatecznie jednak młodzi Narwianie nie udźwignęli trudów walki z seniorami i wycofali się z rozgrywek czwartoligowych.

W lidze juniorów Narew spisywała się kiepsko, ponosząc sześć porażek. Dopiero w ostatnim meczu ligowym - przeciwko Startowi Proboszczewice - Narwianom udało się odnieść upragnione zwycięstwo 2:0 po golach Bartosza Pędzicha i Jakuba Chaberka. Trenerem zespołu niebiesko-czerwonych w tym spotkaniu był Tomasz Słowik, choć w oficjalnym protokole meczowym widnieje nazwisko Roberta Jędrzejczyka.

Rezygnacja to słowo, które dość często powtarzało się w tym sezonie w informacjach klubowych z Narwi. Najpierw z funkcji trenera zrezygnował Tomasz Słowik, następnie ustąpił koordynator grup młodzieżowych Jerzy Tonewo, zrezygnował też przewodniczący komisji rewizyjnej Tomasz Mrozek. To jednak nie koniec, bo kolejnymi osobami rezygnującymi z aktywności w Narwi byli trener Damian Dąbrowski, kierownik drużyny Tadeusz Mierzejewski i członek zarządu Stanisław Ryszard Długokęcki. Zrezygnował też podobno prezes Robert Bartkowski, lecz - jak się dowiedzieliśmy - nadal zarządza klubem.

Co dalej z MKS Narew Ostrołęka? W klubie pozostały już tylko grupy młodzieżowe, lecz w przyszłości możliwa jest reaktywacja drużyny seniorów. Pomysły w tej sprawie rodzą się m.in. w głowach wiernych kibiców klubu, którzy do ostatniego meczu dzielnie wspierali piłkarzy niebiesko-czerwonych. Czas pokaże czy z tych planów coś wyniknie, jednak mamy nadzieję, że tak, ponieważ ostrołęcki sport bez Narwi nie jest już tym samym co kiedyś. Oby klub z 53-letnią tradycją powrócił w blasku na ostrołęcką mapę sportową.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:12, 16 listopada 2015

Jacek

mecz ze Startem Proboszczewice nie był ostatnim spotkaniem ligowym. W minioną sobotę juniorzy mieli zagrać ze Zniczem II Pruszków, jednak nie stawili się na meczu, nie informując o tym uprzednio sędziego ani gospodarzy. Walkower i kara finansowa. Niestety jest to trzeci walkower z tego samego powodu, a co za tym idzie juniorzy nie zostaną tylko zdegradowani do okręgówki ale po prostu wycofani z rozgrywek a wszystkie ich mecze (w praktyce tylko ten z Proboszczewicami wygrali) zweryfikowane jako walkowery


...
11:16, 16 listopada 2015

Gość

Grzyb to nie porozumienie w Narwi. Słowik nie mógł byc wpisany w protokół jest przecież zawieszony przez związek jako działacz  Krasnego a wczoraj juniorzy zremisowali swój mecz w Pruszkowie


...
11:12, 17 listopada 2015

Jacek

  napisał(a):
Grzyb to nie porozumienie w Narwi. Słowik nie mógł byc wpisany w protokół jest przecież zawieszony przez związek jako działacz  Krasnego a wczoraj juniorzy zremisowali swój mecz w Pruszkowienie zremisowali, bo nie pojechali. Na łączynaspiłka kliknij sobie w te rzekome 0:0 i zobacz ze jest wpisany skład na mecz tylko gospodarzy i nie ma przebiegu meczu. Już ci mówię dlaczego: bo nie pojechali i jest walkower, tylko czeka na weryfikację.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.