Kolejne powołania na turniej talentów!

Siatkówka 17 czerwca 2019 0 Komentarzy

Kolejna znakomita wiadomość z obozu OTPS Nike Ostrołęka. Na Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Elblągu pojechały aż trzy zawodniczki ostrołęckiego klubu. Do Martyny Werpachowskiej z rocznika 2005 dołączyły także kadetki - Sandra Zuśka i Wiktoria Sawicka.

Kolejna znakomita wiadomość z obozu OTPS Nike Ostrołęka. Na Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Elblągu pojechały aż trzy zawodniczki ostrołęckiego klubu. Do Martyny Werpachowskiej z rocznika 2005 dołączyły także kadetki - Sandra Zuśka (na zdjęciu) i Wiktoria Sawicka.

Trener Dawid Michor podjął decyzję,  że Zuśka i Sawicka dołączą do kadry roczników 2002-2003. Powołanie przyszło w ostatniej chwili przed turniejem.

- Powołanie przyszło dwa dni przed wyjazdem i zapewne spowodowane było tym, iż zawodniczki wcześniej powołane nie mogły wziąć udziału w tym turnieju, ale nie umniejsza to naszym zawodniczkom i "centrali", która zauważa pracę szkoleniową w Ostrołęce - podkreśla prezes klubu Dariusz Piersa.

Życzymy powodzenia na turnieju!Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.