Kolejne rezygnacje z aktywności w MKS Narew

Piłka nożna 17 sierpnia 2015 13 Komentarzy

MKS Narew Ostrołęka przeżywa ostatnio trudne chwile. Mecz pierwszej kolejki IV ligi zakończył się walkowerem na korzyść Korony Szydłowo, w drugiej kolejce przyszła wysoka porażka z Huraganem Wołomin. Z klubu odeszło nie tylko wielu piłkarzy, ale także działacze i trenerzy - rezygnacje złożyli prezes, przewodniczący komisji rewizyjnej oraz trener koordynator grup młodzieżowych.

MKS Narew Ostrołęka przeżywa ostatnio trudne chwile. Mecz pierwszej kolejki IV ligi zakończył się walkowerem na korzyść Korony Szydłowo, w drugiej kolejce przyszła wysoka porażka z Huraganem Wołomin. Z klubu odeszło nie tylko wielu piłkarzy, ale także działacze i trenerzy - rezygnacje złożyli prezes, przewodniczący komisji rewizyjnej oraz trener koordynator grup młodzieżowych.

Narwianie zamykają tabelę rozgrywek IV ligi mazowieckiej, lecz nie wydaje się to obecnie największym zmartwieniem w klubie. Po falstarcie w postaci walkowera za mecz pierwszej kolejki rezygnację z pełnienia społecznej funkcji prezesa Narwi złożył Robert Bartkowski. Jak się okazało, nie był to jednak koniec odejść z klubu.

- Od około dwóch lat jestem społecznym trenerem koordynatorem grup młodzieżowych w naszym klubie MKS „Narew” Ostrołęka. Pierwsza drużyna miała poważne kłopoty organizacyjno-szkoleniowe, w związku z czym zaoferowałem swoją pomoc w tym zakresie (społecznie), posiadając odpowiednie kwalifikacje i wymaganą licencje - rozpoczyna swoje oświadczenie na oficjalnej stronie MKS Narew trener Jerzy Tonewo.

W niedzielę 16 sierpnia to właśnie trener Jerzy Tonewo złożył rezygnację z pełnienia społecznej funkcji koordynatora grup młodzieżowych. - Powodem mojej decyzji jest miedzy innymi brak realizacji postanowień programowych, wynikających ze statutu Klubu jak również sytuacja finansowa, która nie zabezpiecza i nie daje gwarancji na udział wszystkich drużyn naszego Klubu w rozgrywkach, do których zostały w tym roku zgłoszone - stwierdza doświadczony szkoleniowiec. Pełne oświadczenie trenera Jerzego Tonewo znaleźć można na oficjalnej stronie klubu MKS Narew.

Jak się dowiedzieliśmy, z dniem wczorajszym zwolniło się również stanowisko przewodniczącego komisji rewizyjnej w Narwi. Rezygnację złożył bowiem jej dotychczasowy przewodniczący Tomasz Mrozek. Obecnie w zarządzie klubu zasiadają Stanisław Ryszard Długokęcki (p.o. prezesa) oraz Rafał Kamionowski (członek zarządu), natomiast w komisji rewizyjnej - Tadeusz Mierzejewski i Mirosław Stworzyjan (członkowie).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
08:42, 17 sierpnia 2015

kibic

Narew Kochana nasza cierpi przez laweciaża


...
09:03, 17 sierpnia 2015

kazik

Robert nie  słuchaj   tego co  piszą  ludzie  zawsze  byłeś  pomocny dla  klubu  zawsze podejmowałeś słuszne decyzje  wracaj  i ratuj naszą  Narew.


...
09:04, 17 sierpnia 2015

aa

odeszli kolejni ludzie bo prezes pochowal klub


...
09:38, 17 sierpnia 2015

tęcza narew

to nie prawda że prezes nie dba o klub on jak ojciec najlepszy. to kłamstwo że na obozie szkoleniowym pokoje przeciekały wszystko było ok. i prawie nie padało.
a ci co mówią że prezes był zły to nie ludzie to wilki  


...
09:53, 17 sierpnia 2015

znawca

z tego co wiem to prezes poświęci się teraz rozszerzeniu międzynarodowego rynku aut pokolizyjnych. Działa bardzo prężnie w tej branży jako importer.

Prezes, Menager, Importer, Człowiek Renesansu    


...
11:24, 17 sierpnia 2015

Gość

tacy prezesi jak maciak czy biedrona położą kazdy biznes na kolana.Kopo zjady co dorwali sie do poblicznych  pieniedzy i niewiedzą w którą kieszen pchać .OSTROŁĘCZANIE będą utrzymywać klub.Śmiechu warte!Patrzeć jak amant katecheta maciak rozłoży basen na plecy.


...
11:41, 17 sierpnia 2015

dr. Joint

dokładnie tak jest zarząd jest ułożony odgórnie i tak jest

a jak by byli ludzie co cokolwiek wiedzą i potrafią, ale nie bo nie jest nasz z naszej Partii to potem jest to co jest


...
14:21, 17 sierpnia 2015

pyta

Czy oddadzą dotację z Urzędu Miasta?


...
15:14, 17 sierpnia 2015

zawodnik

jaki instytucje są  uprawnione do   skontrolowania  finansów klubu. zastanawiam się jak to możliwe że za kadencji prezesa Bartkowskiego klub się tak zadłużył. trzeba to gdzieś zgłosić niech ktoś to zbada. ja bym to zrobił  tylko nie wiem gdzie  


...
15:29, 17 sierpnia 2015

zero godnosci

Panie Laweto jakie to uczucie wiedzieć że się utopiło klub z tradycjami i że nienawidzi pana pół ostrołęki. wszyscy będą to nazwisko kojarzyć tylko z jednym i każdy kto ma ( lub będzie miał ) to nazwisko będzie żył z pana piętnem.  


...
15:38, 17 sierpnia 2015

Gość

dlaczego klub jest zrujnowany . Odpowiedz prosta,znowu ta sama banda.Znajdz w google wigilia MKS Narew 2014.     caly komplet+żonaty wieprz


...
16:20, 17 sierpnia 2015

grr

przecież mieli takiego wielkiego sponsora, naprawdę był wieeeelkiiiii. prosiak service spółka zoo . przetłuszczone kudły i krzyw nos to mój image  


...
16:21, 17 sierpnia 2015

cała ekipa


http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20 130212/OSTROLEKA/130219928Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.