Kolejne sparingi: Minimalne porażki Świtu Baranowo

Piłka nożna 15 lutego 2014 Komentarzy

Świt Baranowo w ostatnich dniach rozegrał kolejne dwa mecze przygotowawcze do rozgrywek rundy wiosennej A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Daniela Zyry przegrali po ciężkiej walce z Mazowszem Jednorożec oraz FC 2012 Różan.

Sparing z Mazowszem Jednorożec miał dwa oblicza. W pierwszej połowie zawodnicy Mazowsza prezentowali się z bardzo dobrej strony, strzelając dwa gole i pewnie kontrolując wynik. Po przerwie zawodnicy Świtu wzięli się do odrabiania strat, lecz niestety nie udało się całkowicie zniwelować przewagi. Mazowsze pokonało Świt 4:3. Bramki dla drużyny z powiatu ostrołęckiego strzelali: Wojciech Gąska, Jacek Gąska i Radosław Grabowski.

Świt wystąpił w składzie: Marcin Darmochwał (Radosław Przybyłek)-Mateusz Fąk, Rafał Ogonowski, Piotr Kruszewski, Jacek Gąska-Marcin Kaczyński, Wojciech Gąska, Adrian Wołejszo, Krzysztof Chodkowski (Radosław Grabowski), Paweł Kuzia-gościnnie (Mateusz Prusaczyk)- Kamil Wasilewski.

Kolejny test-mecz zawodnicy Świtu rozegrali z przedstawicielem B-Klasy, FC 2012 Różan. Klub, debiutujący w rozgrywkach najniższej ligi w kraju, okazał się wymagającym przeciwnikiem. W pierwszej połowie tempo meczu było szaleńcze i zakończyła się ona wynikiem remisowym 3:3. Po przerwie dwa gole strzelili zawodnicy z Różana, odnosząc tym samym zwycięstwo 5:3.

Świt wystąpił w składzie: Radosław Przybyłek (Patryk Olender)-Mateusz Fąk, Piotr Kruszewski, Rafał Ogonowski, Jacek Gąska - Kamil Wasilewski, Mateusz Rybka, Wojciech Gąska,  Adrian Wołejszo (Bartłomiej Świder), Krzysztof Chodkowski- Artur Sakowski.