Kolejne starty lekkoatletów Siódemki. Poznaj wyniki

Lekkoatletyka 12 września 2019 1 Komentarz

W miniony weekend zawodnicy Siódemki Ostrołęka ponownie startowali w kilku miejscach w kraju. Poznaj ich wyniki.

W sobotę 7 września dwie młodziczki z rocznika 2005 wystartowały w Olecku w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. 6 miejsce w biegu na 1000m zajęła Małgorzata Wierzbowska – 3:19,81s, a 10 w biegu na 2000m Aleksandra Kuklińska – 8:01,07. Dla obu był to debiut w tych konkurencjach.

Tego samego dnia odbywały się Jesienne Biegi Przełajowe w Lelisie, tu startowało kilkoro młodszych zawodników z Grupy Lekkoatletyki Dla Każdego trener Lidii Janczewskiej.

8 września w Karol Rogoziński wystartował w Biegu Kolejarza (3000m), w którym to zajął 2. miejsce. W tym samym czasie trójka zawodniczek startowała na mityngu w Warszawie. Czwarte miejsce w skoku w dal zajęła Nikolina Dziadak (4,63m), a piąte w tej samej konkurencji była Wiktoria Pyskło (4,56m). Wiktoria startowała także w biegu na 100m osiągając czas 14,2s. Na 400m wystartowała Klaudia Pażych, przebiegając ten dystans w czasie 64,8s.

Na zdjęciu Aleksandra Kuklińska i Małgorzata Wierzbowska.