Kolejny dobry występ ostrołęckich "Gladiatorów"

Sporty walki 30 listopada 2010 Komentarzy

Kolejny znakomity start mają za sobą zawodnicy „Gladiatora”. W miniony weekend wystartowali w turnieju ju jitsu w Warszawie. Przywieźli 9 medali w tym 3 z najcenniejszego kruszcu.

Ostrołęccy „Gladiatorzy” zmagali się w konkurencji grapplingu z przeciwnikami z dziesięciu klubów z Mazowsza. Tym razem wysoko postawili sobie poprzeczkę, ponieważ oprócz walk w swoich kategoriach wagowych i wiekowych wystartowali również w wyższych kategoriach. Znakomicie zaprezentował się trener Gladiatorów Wojciech Dudkowski, który w swojej kategorii wagowej (do 75 kg) nie dał szans swoim przeciwnikom i zdobył złoty medal, kończąc wszystkie swoje walki przed czasem. Następnie zmierzył się z o wiele cięższymi od siebie rywalami w kategorii Open (powyżej 97 kg). W tej kategorii również zdobył złoty medal poddając każdego z rywali skutecznym duszeniem.
Świetnie walczył, powracający na matę po kontuzji Łukasz Zaniewski – nie dał szans rywalom w kategorii seniorów do 66 kg.

W zawodach walczyli również juniorzy, którzy pokusili się o próbę sił w walkach z seniorami. Patryk Ogonowski, którego zobaczymy 17 grudnia na II Gali MMA i K1 wywalczył srebrny medal w kategorii juniorów i brązowy w kategorii seniorów. Adrian Dmochowski zdobył srebrny medal w kategorii seniorów, a Paweł Godlewski brązowy w kategorii juniorów. Kuba Brzostek przywiózł dwa medale – brązowy w kategorii junior i srebrny w kategorii senior.