Kolejny udany start pływaczek Piątki Ostrołęka

Pływanie 18 czerwca 2021 2 Komentarze

13 czerwca zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz wystartowały w XIV Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo, które zostały rozegrane na pływalni OSiR Pingwin w Warszawie. W zawodach udział wzięło ponad 200 zawodniczek i zawodników z 21 klubów Mazowsza.

Zuzia Zecer zdobyła dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym z czasem 38,07 oraz na 50 m stylem grzbietowym z czasem 45,15 (rekord życiowy). W kategorii dziewcząt z rocznika 2012 Zuzia zajęła pierwsze miejsce.

Oliwia Charewicz zdobyła złoty medal na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:04,43(rekord życiowy) oraz piąte miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 33,94 (rekord życiowy).

Zuzia, zdobywając złoty medal w grzbiecie i dowolnym, została multimedalistką co tylko pokazało jej wszechstronność. Oliwia jest otwarta, szczera, pracowita i sumienna - tak w kilku słowach można by określić młodą zawodniczkę naszego klubu. Bardzo nas cieszy, że tak szybko robi postępy i zaczyna dobijać się do czołówki rocznika 2008