Komunikat zarządu MZKS Narew 1962 Ostrołęka

Piłka nożna 20 października 2020 1 Komentarz

Zarząd klubu MZKS Narew 1962 Ostrołęka wystosował komunikat w sprawie najbliższego spotkania ligowego z Konopianką Konopki, które ma się odbyć w sobotę 24 października.

Zarząd klubu MZKS Narew 1962 Ostrołęka wystosował komunikat w sprawie najbliższego spotkania ligowego z Konopianką Konopki, które ma się odbyć w sobotę 24 października.

Zarząd Narwi Ostrołęka informuje, że zgodnie z wytycznymi Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej oraz obostrzeniami rządowymi, mecz z Konopianką Konopki zostanie rozegrany przy pustych trybunach. Klub ma zakaz wpuszczania na mecz kogokolwiek poza ściśle określonymi osobami (grający w meczu piłkarze, trenerzy, opieka medyczna, sędziowie, delegat, obserwator, akredytowani przedstawiciele mediów, obsługa techniczna obiektu). W związku z tym, że cofanie widzów spod stadionu nie należy do najprzyjemniejszych sytuacji, prosimy już teraz, aby mecz z Konopianką obejrzeć w domu, przez internet. Na miejscu nie będziemy niestety robili żadnych wyjątków od reguły

- czytamy w komunikacie zarządu klubu.

Mecz zaplanowano na 24 października na godzinę 13.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce, lecz - jak poinformował zarząd klubu - istnieje możliwość zmiany godziny meczu. Informacja o godzinie meczu będzie podana przed weekendem, a ze spotkania będzie przeprowadzona transmisja na żywo w klubowych social mediach.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
21:22, 20 października 2020

kibic Narwi

Mozna z za stadionu oglądac

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.