Koncert Narwi Ostrołęka! 4:0 na wyjeździe, debiutanckie bramki

Piłka nożna 18 marca 2023 6 Komentarzy

Znakomity mecz rozegrała ostrołęcka Narew przeciwko Mazurowi Karczew. W wyjazdowym spotkaniu ostrołęczanie wygrali aż 4:0 i pokazali, że niestraszny im rywal nawet z górnej połowy tabeli.

Bruno Vilela zagrał świetny mecz w Karczewie

Narwianie nie musieli długo czekać na pierwsze wiosenne zwycięstwo. Co prawda z Mazovią nie udało się zdobyć punktów, ale już na wyjeździe z Mazurem Karczew niebiesko-czerwoni pokazali, że mogą być groźni dla każdego zespołu w lidze.

Na mecz z Mazurem trener Tomasz Staniórski oddelegował taką samą "11", która wybiegła na mecz z Mazovią. Ostrołęczanie zaczęli z wysokiego "C", bo już w 10. minucie Kamil Jastrzębski otworzył wynik tego spotkania. Niebiesko-czerwoni w 38. minucie prowadzili już 2:0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Iwan Budniak, wykorzystując asystę Przemysława Olesińskiego.

Jeszcze przed przerwą debiutancką bramkę ligową w Narwi zdobył Orchan Faracov. Karczew był w szoku, bo do przerwy przegrywał 0:3. W przerwie miejscowi dokonali trzech zmian, ale nie pomogło to odwrócić losów meczu. Mało tego, Narew zdobyła gola w 82. minucie, a jego autorem był Bruno Vilela - dla niego był to też pierwszy gol ligowy. Brazylijczyk spisywał się w tym meczu bardzo dobrze, będąc kluczową postacią w zespole niebiesko-czerwonych, choć po takim meczu na pochwałę zasługuje cała ekipa.

Mazur Karczew - Narew Ostrołęka 0:4 (0:3)

10' Jastrzębski; 38' Budniak; 45' Faracov; 82' Bruno

Narew: Shavketov - Drężek, Cassio, Ochrimenko, Gałązka, Ciężar, Vilela, Faracov, Budniak, Jastrzębski, Olesiński. Zagrali również: Zięba, Trojanowski, Barciak, Bieńkowski, Kubeł.