Koniec rundy w IV lidze. Zwycięstwo Narwi, remis Troszyna (tabela)

Piłka nożna 21 listopada 2021 8 Komentarzy

Narew Ostrołęka bardzo dobrze zakończyła rundę jesienną w IV lidze mazowieckiej. Niebiesko-czerwoni wygrali ze Stoczniowcem Płock 2:1 i zimę spędzą na 7. miejscu w tabeli.

Narew miała bardzo dobry początek spotkania. W 19. minucie meczu bardzo dobre podanie Gałązki wykorzystał Kamil Jastrzębski. Sporo od siebie w tej akcji dołożył również bramkarz Stoczniowca, który źle ocenił odległość i zdecydował się na wyjście do piłki - w efekcie został minięty przez napastnika Narwi i niebiesko-czerwoni prowadzili.

Dziesięć minut później było już 2:0. Tym razem akcja poszła prawą stroną boiska, tam Przemysław Olesiński zdecydował się na mocno bitą wrzutkę w pole karne, a naciskany defensor Stoczniowca popełnił błąd i pokonał własnego bramkarza. To nie były dobre chwile broniących zespołu gospodarzy, których błędy Narew skrzętnie wykorzystywała.

W drugiej połowie gospodarze strzelili kontaktową bramkę, na 21 minut przed końcem, ale to było wszystko, co mieli do zaoferowania tego dnia. Narew wywiozła cenne trzy punkty.

Narew Ostrołęka zagrała w składzie: Stepnowski – Ziemak, Maciuszko, Ochrimenko, Dzbeński – K. Drężek (67. Karwowski), Kraska, Małkiewicz (85. Niedźwiecki), Jastrzębski (60. Staszczuk), Gałązka – Olesiński (79. Białobrzeski).

Wyjazdowe spotkanie grał również zespół z powiatu ostrołęckiego: KS CK Troszyn. W 24. i 33. minucie gospodarze strzelili bramki, dzięki którym prowadzili 2:0. Taki stan rzeczy utrzymał się do 72. minuty. Wówczas kontaktowego gola dla Troszyna strzelił Mariusz Wierzbowski, a na 2:2 sześć minut później wyrównał Dawid Kałek. Spotkanie skończyło się podziałem punktów.

KS CK Troszyn zagrał w składzie: Stelmach - Kowalczyk, Gąska, D. Dzwonkowski, Kamionowski, Bałas, Bajor, Tyska (89'Perczyk), Wierzbowski (87' Ł. Świderski), Prz. Modzelewski (81' Malinowski), Kałek.