KONKURS eOstroleka.pl na EURO 2016: Wyślij zdjęcie, wygraj nagrody!

Inne 11 czerwca 2016 Komentarzy

Ruszyły Mistrzostwa Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2016, a wraz z wielkim turniejem startuje konkurs naszego serwisu sportowego. Pokaż jak kibicujesz reprezentacji Polski - wyślij do nas zdjęcie, zbieraj głosy i zgarniaj atrakcyjne nagrody.Jakie zdjęcia mogą wziąć udział w konkursie?

Zdjęcia wysyłacie na adres mailowy sport@eostroleka.pl, w temacie wpisując KONKURS. Tematyka nadesłanych zdjęć może być absolutnie dowolna. Ważne, byście na fotografii pokazali jak Wy lub Wasi bliscy albo znajomi kibicujecie reprezentacji Polski podczas EURO 2016. Może być to zarówno Wasze zdjęcie, jak również fotka przystrojonego w barwy narodowe domu, samochodu, ogrodu itp. A może ktoś z Was wybiera się do Francji by wspierać Polaków z trybun stadionu? Wtedy koniecznie zróbcie sobie zdjęcie i wyślijcie je do nas na konkurs "Kibicujemy Polskiej Reprezentacji"!

Pozowane lub selfie; w pubie, w domu, na stadionie czy w strefie kibica, ze znajomymi czy swoimi domowymi zwierzakami – podsumowując: tematyka fotografii konkursowych jest całkowicie do Waszej interpretacji. Możecie także wysłać zdjęcia z meczów kadry, na których byliście w przeszłości, by pokazać, że kibicujecie biało-czerwonym od zawsze. Do każdego zdjęcia możecie dorzucić krótki opis, który także zostanie zamieszczony pod zdjęciem.

Potwierdzenie przyjęcia zdjęcia do konkursu otrzymacie od nas drogą mailową.

Jak wybierzemy najlepsze fotografie?

To proste -  w formie głosowania. W naszym konkursie macie aż trzy szanse na wygraną! Jedna osoba może wysłać jedno zdjęcie, które będzie brało udział w dwóch głosowaniach, a do tego nagradzamy pierwszego i drugiego konkursowicza.

Zgłoszenia przyjmujemy od 10 czerwca, a termin końcowy ustalamy na trzy dni po ostatnim meczu Polaków na EURO 2016 (czyli oby jak najpóźniej). Dzień po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń rozpoczniemy głosowanie na portalu eOstroleka.pl oraz na facebooku SPORTowa Ostrołęka. Wrzucimy galerie zdjęć, a głosowanie na najlepsze zdjęcia potrwa przez tydzień.

W przypadku głosowania na portalu eOstroleka.pl liczą się wasze „łapki w górę” pod zdjęciem. Tu rozstrzygnięcie będzie proste – wygrywają trzy zdjęcia z największą ilością głosów. Równolegle toczyć się będzie także głosowanie na Facebooku. Tam jednak polubienia zdjęcia będą jedynie sugestią dla redakcyjnego jury, które podejmie ostateczne decyzje po zakończeniu głosowania. Jednak im więcej „lajków” tym lepiej – pokażecie bowiem, że Wam podoba się akurat to zdjęcie, dzięki czemu zwrócicie na nie uwagę jurorów. Do odważnych świat należy, więc nagradzamy także pierwsze dwie osoby, które zgłoszą się do konkursu.

Nagrody

W naszym konkursie nie zabraknie ciekawych nagród. Zwycięzca głosowania na portalu eOstroleka.pl otrzyma od nas dwumiesięczny karnet do siłowni CrossFightGym. Za drugie miejsce przewidziano zestaw kibica od hurtowniapilkarska.com - na pewno przyda się na kolejne wielkie imprezy, w tym Igrzyska Olimpijskie, które już za dwa miesiące! Trzecie i czwarte miejsce to bony do wykorzystania w ostrołęckich lokalach - Bistro do Syta, New York City Pizza oraz Pub Miętowy Krokodyl. Mamy też piątą nagrodę, czyli książki o tematyce piłkarskiej od serwisu goal.pl, na pewno będzie to ciekawa lektura, dotycząca asów reprezentacji Niemiec i Anglii.

W głosowaniu na portalu eOstroleka.pl wygrać można następujące nagrody:
I nagroda – dwumiesięczny karnet do siłowni CrossFightGym – Ostrołęka, ul. Hubalczyków 2.
II nagroda - zestaw kibica reprezentacji Polski przekazany przez hurtowniapilkarska.com.
III nagroda – bon na 50 zł do wykorzystania w Pubie Miętowy Krokodyl – Ostrołęka, ul. Targowa 9.
IV nagroda - bon na 50 zł do wykorzystania w New York City Pizza - hala targowa Feniks.
V nagroda – książka „Phillip Lahm. Drobna różnica” przekazana przez sklep goal.pl.

W głosowaniu na facebooku SPORTowa Ostrołęka wygrać można następujące nagrody:
I nagroda – dwumiesięczny karnet do siłowni CrossFightGym – Ostrołęka, ul. Hubalczyków 2.
II nagroda - zestaw kibica reprezentacji Polski przekazany przez hurtowniapilkarska.com.
III nagroda - bon na 50 zł do wykorzystania w Bistro do Syta - hala targowa Feniks.
IV nagroda – bon na 50 zł do wykorzystania w Pubie Miętowy Krokodyl – Ostrołęka, ul. Targowa 9.
V nagroda – książka „Wayne Rooney. Moja dekada w Premier League” przekazana przez sklep goal.pl.
(Przypominamy, że w tym wypadku zwycięzców wybiera jury, a Wasze głosy są sugestią)

Ale to nie wszystko! Zawsze najtrudniej jest zacząć, dlatego pierwsze dwie osoby, które zgłoszą się do naszego konkursu otrzymają upominki. Pierwsza osoba - bon na 50 zł do wykorzystania w Pubie Miętowy Krokodyl, gdzie codziennie możecie oglądać transmisje z Mistrzostw Europy. Drugi konkursowicz - książka "Futbol w cieniu Holokaustu. Ajax, Holendrzy i wojna" od serwisu goal.pl. Warto już dziś zrobić sobie fotkę, wysłać ją do nas i mecze Polaków albo inne spotkania obejrzeć w świetnej atmosferze, lub też zdobyć bardzo ciekawą lekturę na wieczory po Mistrzostwach Europy.

Zachęcamy do zgłaszania swoich zdjęć do konkursu! Minimalna liczba zgłoszeń, która pozwoli na prawidłowe przeprowadzenie konkursu to dziesięć, lecz liczymy, że będzie ich sporo więcej. Zwycięzcy powiadomieni zostaną drogą mailową lub telefoniczną.

Sponsorami nagród w konkursie są: CrossFightGym, hurtowniapilkarska.com, Bistro do Syta, New York City Pizza, Pub Miętowy Krokodyl oraz sklep goal.pl.  

Czekamy na wasze zgłoszenia!

Regulamin Konkursu "Kibicujemy Polskiej Reprezentacji"  (0 B)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.