zdjecie 473

KONKURS "Postanowienie Noworoczne" - zgłoś się i wygraj!

Inne 09 grudnia 2016 Komentarzy

Macie jakieś noworoczne postanowienia? Jeżeli tak, to podzielcie się nimi z nami, a macie szansę wygrać karnety do siłowni CrossFightGym. Możecie je wykorzystać do realizacji swoich marzeń lub jako wspaniały prezent świąteczny. Poznaj szczegóły konkursu i zgłoś się już dziś.

Macie jakieś noworoczne postanowienia? Jeżeli tak, to podzielcie się nimi z nami, a macie szansę wygrać karnety do siłowni CrossFightGym. Możecie je wykorzystać do realizacji swoich marzeń lub jako wspaniały prezent świąteczny. Poznaj szczegóły konkursu i zgłoś się już dziś.

Konkurs "Postanowienie Noworoczne" z CrossFightGym

Koniec roku to doskonały czas do podsumowań i dania sobie szansy na noworoczne postanowienia. W związku z nimi oraz po świątecznym obżarstwie siłownie na początku roku zapełniają się chętnymi do zrzucania zbędnych kilogramów. Nie inaczej będzie z pewnością w 2017 roku. Mamy więc dla Was propozycję-wyzwanie.

Napiszcie nam jakie macie postanowienie noworoczne - może być to zrzucenie iluś kilogramów, może być regularne chodzenie na siłownię lub coś zupełnie nie związanego ze sportem. Chodzi o to, aby postawić sobie cel - a jak wiadomo publiczne postawienie tego celu wzmaga motywację do jego zrealizowania. Wasze wpisy opublikujemy później na naszym facebooku, odbędzie się głosowanie i trzy najlepsze - według Was - postanowienia otrzymają nagrody w postaci karnetów. Będziecie je mogli odebrać jeszcze przed świętami, więc mogą być to również fajne prezenty gwiazdkowe. Ale to nie koniec - spośród tych, które nie zajmą miejsca na podium, nasza redakcja wybierze jeszcze jednego zwycięzcę. Jest więc o co walczyć.

Jakie mogą być postanowienia?

Doprawdy różne. Może chcecie w 2017 roku skoczyć na bungee lub przebiec maraton? A może zrzucić 10 kilo lub zacząć w końcu regularnie chodzić na siłownię? Albo znaleźć męża/żonę lub pogodzić się z teściową? Nie ma problemu! Podziel się swoim postanowieniem z nami - wysyłacie nam maila, my publikujemy Wasze postanowienie, Wy zachęcacie znajomych do głosowania na fejsie, a później cieszycie się z wygrania karnetu.

Oczywiście dołączenie do konkursu nie wymaga podania danych osobowych - w mailu wysyłacie imię i postanowienie, a w przypadku zwycięstwa kontaktujemy się mailowo i ustalamy wszelkie szczegóły.

Szczegóły konkursu

Zgłaszamy się mailowo na adres sport@eostroleka.pl, w tytule wpisując "konkurs", a w treści wiadomości imię oraz postanowienie noworoczne.

1) Zgłoszenia przyjmujemy od 6 grudnia od godz. 12.00 do 12 grudnia do godz. 23.59;
2) Głosowanie rusza od 13 grudnia o godz. 12.00 na naszym profilu na Facebooku i potrwa do 19 grudnia do godz. 12.00. Wasze postanowienia pojawią się na takich grafikach (bez nazwisk, więc zachowacie dyskrecję w przypadku chęci przekazania karnetu w prezencie gwiazdkowym):3) Zwycięzców ogłaszamy 19 grudnia tuż po zakończeniu konkursu. Wygrywają 3 postanowienia z największą ilością "lubię to" oraz jedna wybrana przez naszą redakcję;
4) Odbiór nagród w dniach 20-23 grudnia w redakcji eOstroleka.pl;

Regulamin konkursu "Postanowienie Noworoczne" z serwisem eOstroleka.pl.  (224,92 KB)

UWAGA! W przypadku gdy do konkursu zgłosi się mniej niż ośmioro uczestników - nagrody rozdajemy czterem pierwszym osobom, które podzielą się z nami swoim postanowieniem! Zapraszamy do szybkiego zgłoszenia się.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.