zdjecie 3114
zdjecie 3114

Kornelia Suchecka zakończyła sportową karierę

Lekkoatletyka 16 marca 2020 3 Komentarze

Utytułowana zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka Kornelia Suchecka zakończyła sportową karierę. Klub poinformował o tym na stronie internetowej. 

Utytułowana zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka Kornelia Suchecka zakończyła sportową karierę. Klub poinformował o tym na stronie internetowej. 

- Z żalem musimy poinformować, że Kornelia Suchecka postanowiła zakończyć swoja karierę sportową. Ostatecznie studia, pracę i treningi nie dało się pogodzić - poinformował klub UKS Siódemka Ostrołęka.

Klub informuje, że w ciągu siedmiu lat współpracy z trenerem Markiem Mierzejewskim zawodniczka pochodząca z Kadzidła zdobyła trzy medale Mistrzostw Polski (dwa srebrne i jeden brązowy) oraz o ośmiokrotnie kwalifikowała się do ścisłych finałów mistrzostw w różnych kategoriach wiekowych. Jej rekord życiowy w trójskoku to 12,56 m.

- Kornelia obiecała, że będzie trenować rekreacyjnie i będzie nas odwiedzać na treningach dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodszymi koleżankami - napisano na klubowej stronie. 

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
08:05, 17 marca 2020

Gość

Jak to jest Panie Marku, że prawie wszyscy Pana zawodnicy mają szybkie sukcesy i szybko kończą karierę? Może są zbyt eksploatowani za młodu? W sumie to tylko jeden Pana zawodnik miał jakieś wymierne wyniki sportowe jako senior...


...
09:44, 17 marca 2020

Gość

Pan Marek Ci nie odpowie bo widzi wlasnie czubek wlasnego nosa. Przypomne mu jak zostawił kontuzjowanego zawodnika na zawodach i pojechal do domu.  


...
15:53, 17 marca 2020

konrad

nie udzielaj sie Bartoszu W. bo do pana Marka ci bardzo dużoSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.