Korona Cup. Stomil Olsztyn zdobył Ostrołękę

Piłka nożna 23 lutego 2023 0 Komentarzy

W miniony weekend w Ostrołęce odbyły się turnieje piłki nożnej Korona Cup dla roczników 2012 i 2013, organizowane przez Koronę Ostrołęka. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę, najlepszy był Stomil Olsztyn.

fot. Akademia Sportu Stomil Olsztyn

W sobotę w roczniku 2012 Stomil pokonał w finale Junior Ełk 3:2, dzięki czemu stanął na najwyższym stopniu podium. Trzecie miejsce zajęła Korona Ostrołęka. Szósta była Rzekunianka Rzekuń, a siódma Korona II Ostrołęka. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Dawida Jędrzejczyka z Korony, najlepszym zawodnikiem był Filip Marciniak ze Stomilu, a najlepszym strzelcem Patryk Kalwajtys z Juniora Ełk.

Dzień później (rocznik 2013) Stomil w finale pokonał Koronę Ostrołęka 2:1. Trzecie miejsce zajęła ekipa Constractu Lubawa. Poza podium, na szóstym miejscu zawody ukończyła ekipa APN Ostrołęka, a na dziesiątym - Korona II Ostrołęka. Najlepszym bramkarzem był Julian Baczewski z Olimpii Zambrów, najlepszym zawodnikiem Iwo Białkowski ze Stomilu Olsztyn, a królem strzelców Szymon Sadowski z Constractu Lubawa.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.