zdjecie 5233

Korona Ostrołęka po pierwszym test-meczu (zdjęcia)

Piłka nożna 26 stycznia 2019 14 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:4 w meczu sparingowym, jaki rozegrano dziś na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Korona Ostrołęka przegrała z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:4 w meczu sparingowym, jaki rozegrano dziś na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce.

W obu drużynach nie zabrakło zawodników testowanych, w zespole Korony zauważyć mogliśmy m.in. Damiana Duszaka, znanego z występów w Świcie Baranowo czy Makowiance Maków Mazowiecki. Z testów w Legionowie wrócił za to Damian Słowik.

Ruch Wysokie Mazowieckie, zajmujący 14. miejsce w III lidze gr. 1, był tego dnia lepszy. Do przerwy drużyna z Wysokiego Mazowieckiego prowadziła 1:0, w drugiej połowie goście strzelili jeszcze trzy bramki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
22:38, 26 stycznia 2019

Qwerty

Standardowo wpier...l więcej dotacji jeszcze na te przegrywanie


...
00:22, 27 stycznia 2019

do gościa wyżej

nie chodzi o dotację.... trener bez wizji i koncepcji grali co się uda może wygramy:) młodzi bramkarze obrona dziurawa seru niech sprzęt odda bo.......nadajesię do grania z grochem w narwi na stoperze skład dziwnie wystawiony buchal  fajny chłopak ale czy to zawodnik na pierwszy sklad?trenerze z łomzy dlaczego macioch laska i słowik nie grali od pierwzsej minuty? boki obrony słabe seru w srodku beznadziejny w srodku gaska same straty staszczuk bez sztrzału na bramke ile bedziemy liczyc na mare i kraske? a do trenera ...narolewski przyjał dzis piatke od makowa:) a ty tylko czwóreczkę


...
06:26, 27 stycznia 2019

wuj

A JUCHS BYŁ ?


...
08:09, 27 stycznia 2019

Gość

Damian uciekaj do lepszej drużyny bo szkoda Cię tu


...
09:59, 27 stycznia 2019

Gość

nie tylko on się marnuje jest jeszcze kilku chłopaków to juz nie ta sama drużyna jak z jesieni


...
10:05, 27 stycznia 2019

Gość

Do wszystkich komentarzy .jak Truszkowski przejmował drużynę pisalscie to samo wy pseudo fachowcy a w praniu wyszło inaczej.Dajcie im spokojnie przygotowywać się a efekty przyjdą .


...
10:55, 27 stycznia 2019

Gość

Nie pamiętam żeby były jakieś negatywne wpisy na Marianka zrobił porządek w drużynie powyrzucał czarne owce miał szacunek u piłkarzy


...
11:03, 27 stycznia 2019

do gościa wyżej

szczota gdzie byłeś w rundzie jesiennej jak trenerem był truszkowski?


...
13:45, 27 stycznia 2019

Gość

Pewnie byście chcieli żeby uciekali do Narwi obsranej gdzie psy dupami szczekają


...
14:35, 27 stycznia 2019

Oka

Co za ludzie bez mózgi piszą te komentarze. Szkoda nerwów pseudoznawcy w dzidzinie piłki noźnej  


...
15:43, 27 stycznia 2019

Xyz

Obciąć dotację, nie jestem kibicem piłki nożnej więc głęboko w d... mam co i kto trenuje i jak kto biega , z czystego ekonomicznego punktu widzenia  - zespół który nie ma wyników powinien mieć ograniczone fundusze, nasze podatki powinny trafiać do drużyny która potrafi nas godnie reprezentować nawet jeśli jest to szczebel lokalny


...
10:34, 28 stycznia 2019

kolega Badżia

Mara uciekaj z tej Korony


...
12:45, 28 stycznia 2019

kasa

Tylko kasa się liczy


...
11:38, 29 stycznia 2019

Gość

Taaa a na jesieni pisaliście to nie jest ta drużyna co była na wiosnę,a jaka była na jesieni że ma tylko dwa miejsca nad strefą spadkową ? Gdyby nie głupie stracone punkty z Żurominem, Mławą czy Kasztelanem to by i było miejsce top 6 nawet. Fakt faktem że końcówkę rundy mieli super + wygrany puchar. Ale taka jest prawda że gdyby utrzymali formę z końcówki rundy jesiennej i gdyby Truszki został to jestem przekonany że drużyna biła by się o top 5 tabeli. Oceniać drużynę czy będzie tak jak była w końcówce jesieni będzie można dopiero na wiosnę , dopiero był pierwszy sparing. Oby wszyscy zostali i Jastrzębski wrócił po kontuzji.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.