Korona Ostrołęka przed pierwszym meczem. Są 4 transfery

Piłka nożna 10 sierpnia 2018 2 Komentarze

Już jutro Korona Ostrołęka rozpocznie sezon w IV lidze mazowieckiej pojedynkiem z Pogonią II Siedlce. W przerwie międzysezonowej w drużynie Korony doszło do zmian kadrowych. Ostrołęcki klub pozyskał czterech zawodników.Korona Ostrołęka potwierdziła, że do klubu wraca Karol Górski, mogący występować w obronie i w pomocy. 25-letni zawodnik grał ostatnio w lidze okręgowej w KS CK Troszyn. Do zespołu Korony dołączyło też trzech młodych piłkarzy z Łomży. To 19-latkowie: bramkarz Sebastian Kozłowski, obrońca Krystian Kruszewski oraz obrońca/pomocnik Hubert Szydlik.

Do rozgrywek IV ligi w sezonie 2018/19 zgłoszeni zostali (w kolejności alfabetycznej): Michał Borkowski, Damian Drężewski, Paweł Dzbeński, Dominik Dzwonkowski, Michał Fuksiński, Leszek Galara, Bartosz Gąska, Karol Górski, Karol Jaroszewski, Dariusz Jastrzębski, Kamil Jastrzębski, Aleksander Juchniewicz, Arkadiusz Kowalczyk, Sebastian Kozłowski, Marcin Kraska, Krystian Kruszewski, Jakub Laska, Piotr Ludwiczak, Karol Macioch, Maciej Malinowski, Artur Muchin, Michał Nosek, Piotr Przytuła, Paweł Skarzyński, Kacper Skierkowski, Maciej Staszczuk, Piotr Strzeżysz, Hubert Szydlik i Bartosz Zięba. Trenerem drużyny będzie Marcin Truszkowski.

Już w sobotę o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce odbędzie się mecz pierwszej kolejki, w którym Korona zmierzy się z Pogonią II Siedlce. Wstęp na mecz jest bezpłatny, zachęcamy do kibicowania żółto-niebieskim w starciu z Pogonią.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
22:14, 11 sierpnia 2018

Twór korona

Jest dobrze.  

ocena: -         zgłoś
...
22:20, 11 sierpnia 2018

Gość

Flip się naje.... i komentuje :-D

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.