Korona Ostrołęka w finale Pucharu Polski COOZPN!

Piłka nożna 18 października 2018 14 Komentarzy

Piłkarze Korony Ostrołęka awansowali do finału okręgowego Pucharu Polski. Ostrołęczanie pokonali przed własną publicznością MKS Ciechanów 4:3 i w meczu finałowym zagrają z MKS Przasnysz.

W pierwszej połowie kibice obejrzeli tylko jednego gola - wynik meczu w 8. minucie otworzył Maciej Staszczuk. Po przerwie padło aż sześć bramek - w 55. minucie goście prowadzili już 2:1, lecz między 65. a 79. minutą Korona strzeliła aż trzy bramki. Przyjezdni podjęli walkę i w 88. minucie strzelili kontaktowego gola. Było to jednak ostatnie trafienie w tym meczu. Korona wygrała drugi mecz w tegorocznym pucharze okręgowym i jest już w finale.

Rywalem Korony w finale będzie MKS Przasnysz, który w półfinale pokonał Mławiankę Mława 2:0.

Korona Ostrołęka - MKS Ciechanów 4:3 (1:0)
Bramki: 8. Staszczuk, 65. 79. Muchin, 75. Kowalczyk - 47. 88. Matusiak, 55. Tabaka

Korona: Fuksiński - Skorupka (61. Kowalczyk), Górski, D. Jastrzębski, Borkowski, Strzeżysz (61. Słowik), Gąska (82. Galara), Dzbeński (61. Muchin), Kraska (82. Nosek), Dzwonkowski, Staszczuk (76. Macioch).

...
15:21, 18 października 2018

co to za afery przy schodzeniu jednego z zawodników?

...
16:24, 18 października 2018

był słaby to go trener zdjął i tyle gąska też słaby mecz ale brawo za asystę

...
17:20, 18 października 2018

Slabe jest to ze czwartoligowcy dolaczyli w 5 rundzie i maja dwa zwyciestwa i final. Tak nie powinmo byc. Kiedy w centrali likwiduja drabinki i daja rowne szanse, slowikopodobni dzialacze coozpn robia chody czwartoligowcom

...
17:38, 18 października 2018

Nikt nie broni twojej drużynie awansować do 4 ligi i mieć tak samo.

...
17:49, 18 października 2018

Puchar Polski jest najfajniejszy gdy jest mozliwosc gry tych maluczkich Mystkowcow, LZS - ów i innych z teoretycznie silniejszymi. Tak jest to bez sensu

...
23:06, 18 października 2018

K

A po co nasza duma ostrołęki ma grać z Mystkowcem  nie obrażając  chłopaków  , bo pewnie oddali by walkower czy z Goworowem bo by dostali 10-0 , a teraz niesprawiedliwe , co wy porównujecie narew do korony dzisiejszej , to przepaść , był by pogrom wiec zejdzie na ziemie z derbami , nie ma jak to odpaść w pierwszej rundzie z b- klasa u siebie i nie istnieć w pięknej miejscowości jaka jest konopki , pozdrawiam i w ostrołęce  jest teraz tylko korona i to na dluge lata , pozdrawiam trolli internetowych

...
23:13, 18 października 2018

Sam jestes typowym trolem debilu

...
23:20, 18 października 2018

kibic pilki

Do k.Zapomiales  kolego o ostatnich derbach ,bylo w plecy.Przypominam ze w koronie 8/9 zawodnikow z pierwszego skladu

...
23:52, 18 października 2018

Wojna wojen.

W ostrołęckiej piłce potrzeba spokoju. Są dwa kluby i niech się rozwijają. I pamiętajcie prawda zawsze się obroni. I to czy lepszy jest ten czy ten samo się okaże.

...
11:44, 19 października 2018

Do kibica piłki...jedna jaskółka wiosny nie czyni a rok temu 1:3 w plecy z juniorami.