Korona wciąż w grze. Remis w pierwszym meczu barażowym

Piłka nożna 23 czerwca 2019 8 Komentarzy

Korona Ostrołęka zremisowała z Energią Kozienice 1:1 w pierwszym meczu barażowym o utrzymanie w rozgrywkach IV ligi. Rewanż - już w najbliższą środę.

Obie bramki w pierwszym meczu barażowym padły w drugiej połowie. Na prowadzenie wyszli gospodarze - w 51. minucie wyprowadził ich na nie Bartłomiej Książek. Korona odrobiła jednak straty - na siedem minut przed końcem meczu wyrównał Piotr Strzeżysz, pewnie egzekwując rzut karny. Skończyło się wynikiem 1:1, który przed rewanżem w korzystniejszym świetle stawia ekipę Korony.

Mecz rewanżowy w środę, 26 czerwca o godz. 18.00 na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Będzie to ostatni mecz sezonu dla Korony, dlatego warto przyjść i obejrzeć mecz, który zdecyduje o utrzymaniu.