Korty tenisowe uroczyście otwarte [WIDEO]

Tenis ziemny 15 maja 2017 3 Komentarze

W towarzystwie znakomitych tenisistek ostrołęccy samorządowcy i przedstawiciele środowiska tenisowego dokonali uroczystego otwarcia kortów tenisowych przy ul. Hallera. Wyremontowany obiekt robi wrażenie. Miłośnicy tenisa uhonorowali także jednego z byłych prezydentów Ostrołęki wyjątkowym wyróżnieniem.

Uroczystego otwarcia kortów tenisowych przy Hallera dokonali: prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski, przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski, dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz, prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski oraz znane tenisistki Klaudia Jans-Ignacik i Marta Domachowska.

Wielkie wyróżnienie spotkało także byłego prezydenta Ostrołęki Jędrzeja Nowaka, prywatnie wielkiego miłośnika tenisa, dawniej znakomitego zawodnika. Został on honorowym członkiem Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego, został także wpisany do miejskiej galerii zasłużonych dla ostrołęckiego sportu. Zapraszamy do obejrzenia wideo z przecięcia wstęgi, które oznaczało otwarcie kortów po remoncie.

Relację z Turnieju Otwarcia, który odbył się w miniony weekend, przeczytasz w naszym serwisie. Wkrótce kolejna relacja z kortów ziemnych przy ul. Hallera - przyjrzymy się bliżej meczowi finałowemu. Odwiedzajcie serwis eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:47, 15 maja 2017

gosc

jak to możliwe że nasza władza drugi raz otwiera korty tenisowe
https://www.youtube.com/watch?v=Y6tuiRZ21Tw
Pierwsz e otawrcie było 2016 w sierpniu, teraz w 2017 w maju a za rok zrobią w czerwcu!
a z mostem dalej nic nie jest robione

ocena: -         zgłoś
...
09:24, 16 maja 2017

znane i zasłużony

nie ujmując nikomu, ale: znane?? z tymi zasługami to dobrze by było gdyby ktoś się zastanawiał przed przyznaniem takich wyróżnień oraz znał historię ostrołęckiego sportu. Prowadzenie zajęć la bogatych to zasługa??? jest wielu nauczycieli kultury fizycznej, działaczy i trenerów z większymi dorobkami, ale nie pchającymi się na salony elit, którzy już dawno powinni być w galerii, albo chociaż wspominani przy takich okazjach, jak: rodzina Państwa Chrulskich, Pan Gogulski, Zambrzycki, wspaniały trener Brzostek, którego tu w Polsce nie doceniano, i wielu wielu innych. Nie potrafimy czerpać dobrego z pięknej historii ostrołęckiego sportu, tylko chwalimy i wyróżniamy swoich znajomych.

ocena: -         zgłoś
...
13:32, 16 maja 2017

gosc

Nie potrafimy czerpać dobrego z pięknej historii ostrołęckiego sportu, tylko chwalimy i wyróżniamy swoich znajomych.

Ale się potrafimy pokazywać na zdjęciach z obcymi co daje nam kolorytu :) żenada ta nasza włdza.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.