Koszykówka: Met-Plast Kolor nie do zatrzymania w łomżyńskiej lidze

Koszykówka 06 marca 2013 Komentarzy

Koszykarze Met-Plast Kolor Ostrołęka nie zwalniają tempa. W niedzielę, 3 marca, wygrali kolejny mecz w Miejskiej Lidze Koszykówki w Łomży. Tym razem wyższość ostrołęczan musiała uznać drużyna o nazwie Brzeszczoty.

Pierwsza kwarta zakończyła się jeszcze wynikiem wyrównanym, gdyż 11:9 zwyciężyli ostrołęczanie. W drugiej zawodnicy z naszego miasta dominowali już wyraźnie i na półmetku rywalizacji prowadzili z Brzeszczotami 27:12.

W trzeciej i czwartej kwarcie udało się jeszcze bardziej powiększyć przewagę, która przy dźwięku syreny końcowej wyniosła aż 26 punktów!

Met-Plast Kolor Ostrołęka pokonał Brzeszczoty 60:34 i po jedenastu meczach zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Kolejne spotkanie ostrołęccy zawodnicy zagrają w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00. Ich rywalem będzie ekipa PlusMinus40.

Brzeszczoty - Met-Plast Kolor Ostrołęka 34:60 (9:11, 3:16, 8:18, 14:15)

Met-Plast Kolor: Hubert Załęski 21, Sebastian Bardyszewski 8, Artur Morawski 7, Michał Skowroński 7, Łukasz Bloch 6, Michał Podbielski 6, Michał Janczewski 3, Marcin Baczewski 2.

Po nazwisku liczba punktów zdobyta przez zawodnika.