Volley wygrał na trudnym terenie w Siedlcach

Siatkówka 29 stycznia 2023 1 Komentarz

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka przywożą cenne punkty z trudnego terenu w Siedlcach. Ostrołęczanie wygrali z KPS II Siedlce 3:1.

Po pierwszym secie wygranym na przewagi i drugim, w którym zwycięstwo przyszło łatwiej, w trzeciej partii do głosu doszli zawodnicy z Siedlec i zdominowali tę odsłonę. Wciąż jednak decydujące słowo mogło należeć do SPS Volley i należało - 25:22 w ostatnim secie i wynik 3:1, który oznacza, że Volley w tabeli jest trzeci, ale nad czwartym KPS II ma już 6 punktów przewagi, a do tego jeden mecz mniej od rywali.

Liderem jest Polcanex Kobyłka (12 meczów, 31 pkt), drugi jest SKK Bielsk Duży (13 meczów, 30 pkt), a na trzecim miejscu Volley Ostrołęka (11 meczów, 27 pkt).

KPS II Siedlce - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (29:31, 20:25, 25:12, 22:25)