Krzysztof "Diablo" Włodarczyk: Deontay Wilder jest jak... Przemek Zyśk (wideo)

Sporty walki 21 listopada 2019 3 Komentarze

Nietypowym porównaniem popisał się były zawodowy mistrz świata w boksie Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Według niego, czempion globu wagi ciężkiej Deontay Wilder swoim stylem przypomina... ostrołęczanina Przemysława Zyśka."Diablo" o mistrzu świata wagi ciężkiej ma swoje, dość specyficzne, zdanie.

- Z pełnym szacunkiem do niego, ale jest taki pokraczny trochę, taki pajęczak. Widziałem go na walce z cieniem, to mówię: "Boże drogi, to tak jakbym widział... no nie chcę ubliżać... Przemka Zyśka". Ręce szeroko, ten lewy taki jakiś lewy. Przemek też jak wyprostuje te łapy i wejdzie to też boli, więc taka mniejsza wersja Przemka, ale z pełnym szacunkiem, Przemek dopiero się wspina, a ten jest mistrzem świata WBC. Kurde, gdzie tu ten mistrz? Gdzie ta technika? - powiedział w wywiadzie dla ringpolska.pl.

Jeden z największych portali bokserskich zestawił obu pięściarzy na jednym filmie. Czy Wilder rzeczywiście ma w sobie coś z "Ostrołęckiego Tarana"? Zobaczcie sami:źródło: ringpolska.pl

foto: youtube.com@ringpolskapl; By Layton Dudley - http://www.laytondudley.com/ - https://www.flickr.com/photos/105464285@N06/16123587829/ - Deontay Wilder, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=46261525


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
18:11, 21 listopada 2019

Kibic

Fajnie. A tu mało fajnie Joanna Jędrzejczyk w gazeta. pl: "jestem po rozstaniu z moim narzeczonym. Mój menedżer ukradł mi pieniądze, a to była bardzo bliska mi osoba"

ocena: -         zgłoś
...
18:27, 21 listopada 2019

mama@

Coś w tym jest.

ocena: -         zgłoś
...
22:35, 21 listopada 2019

Kibic

Zyśk wisisz flache Diablo za reklamę

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.