KS CK Troszyn kończy sezon 2021/22 na czwartym miejscu w IV lidze

Piłka nożna 17 czerwca 2022 0 Komentarzy

KS CK Troszyn ma już za sobą ostatnie spotkanie w sezonie 2021/22. W meczu 34. kolejki drużyna z powiatu ostrołęckiego zremisowała w Warszawie z Hutnikiem (grając tam jako gospodarz). Padł wynik 2:2.

Troszyn objął prowadzenie w 22. minucie, kiedy to składną akcję zespołu trenera Michała Złotkowskiego wykończył Edgardo Ruiz. W 25. minucie Hutnik wyrównał - po wrzuce z prawej strony kompletnie zaspała defensywa Troszyna. Piłka zmierzała w kierunku środka boiska, aż w końcu zza pleców defensorów wyskoczył zawodnik Hutnika i skierował ją do bramki.

Kolejny gol padł w 55. minucie i ponownie była to bramka dla Hutnika. Warszawiacy ambitnie zagrali na połowie przeciwnika, odzyskali piłkę, wymienili ją kilka razy, aż w końcu padł strzał, który nie dał szans bramkarzowi Troszyna na skuteczną interwencję. Odpowiedź - błyskawiczna. Troszynianie rozegrali świetną akcję, prostopadłe podanie trafiło do Jakuba Tyski, ten minął bramkarza i strzelił na 2:2. Takim też wynikiem skończył się ten mecz.

KS CK Troszyn udany sezon 2021/22 kończy na czwartym miejscu w tabeli IV ligi. W 34 meczach Troszyn odniósł 22 zwycięstwa, 5 razy remisował oraz 7 razy schodził z boiska jako pokonany. Drużyna KS CK zdobyła 94 gole (tylko Mławianka jest skuteczniejsza), straciła 44 bramki.