KS CK Troszyn kontynuuje świetną passę. Wygrana w hicie kolejki z Wisłą II Płock

Piłka nożna 24 września 2022 1 Komentarz

KS CK Troszyn odniósł ósme zwycięstwo w dziewiątym meczu IV ligi i zasłużenie zajmuje pozycję lidera rozgrywek. KS CK w meczu z silną Wisłą II Płock przegrywał 1:2, ale odrobił straty i przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W 32. minucie KS CK Troszyn objął prowadzenie. Kamil Majkowski stanął przed szansą gola z 11 metrów i pewnie pokonał golkipera przyjezdnych. Dwie minuty później było już 1:1, bo zawodnik gości pewnie posłał piłkę w kierunku dalszego słupka. Akcja gości wzięła się trochę z przypadku, ale wystarczyło to do zdobycia gola.

W 58. minucie goście prowadzili. Kapitalne podanie za linię obrony Troszyna, lob nad bramkarzem i szalona radość zapanowała w szeregach drużyny z Płocka.

Dwie minuty później wyrównanie. Kolejny rzut karny, tym razem dla KS CK, wykonywał Edgardo Ruiz. W końcu 70. minuta - świetnie rozegrana akcja, piłkę od Jakuba Tyski dostaje rezerwowy dziś Mariusz Wierzbowski i strzela potężnie na 3:2. Jak się okazało, był to gol na wagę trzech punktów dla drużyny z powiatu ostrołęckiego.

KS CK Troszyn - Wisła II Płock 3:2 (1:1)

Troszyn (skł. wyjść.): Subczyński, Kałek, Gąska, Szyszkowski, Karabin, Majkowski, Pragacz, Ruiz, J. Tyska, Bałas, Matusiak.