KS CK Troszyn nie dał szans Świtowi

Piłka nożna 25 marca 2023 2 Komentarze

KS CK Troszyn nie dał szans swoim rywalom i w meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej odniósł przekonujące zwycięstwo na własnym stadionie.

W meczu ze Świtem Staroźreby strzelanie rozpoczął Kamil Majkowski, który już w 7. minucie pokonał bramkarza rywali. W 36. minucie było już 2:0, a na listę strzelców ponownie wpisał się Majkowski.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Drużyna gospodarzy była wyraźnie lepsza i strzeliła kolejne bramki, których autorami byli Kacper Matusiak, Mariusz Wierzbowski i Ivan Hlyvyi. Skończyło się wynikiem 5:0 i było to trzynaste zwycięstwo w dwudziestym meczu Troszyna w tym sezonie.

KS CK Troszyn - Świt Staroźreby 5:0 (2:0)

Troszyn (skł. wyjść.): Subczyński - Dmitruk, Kamionowski, Gąska, Karabin, Pragacz, Majkowski, Ruiz, Wierzbowski, J. Tyska, Matusiak.