KS CK Troszyn nie dał szans Żbikowi

Piłka nożna 15 kwietnia 2022 2 Komentarze

W dobrych nastrojach święta wielkanocne spędzą piłkarze KS CK Troszyn. W meczu ze Żbikiem Nasielsk byli zdecydowanie lepsi i wygrali różnicą pięciu goli.

Jako pierwszy na listę strzelców w 8. minucie wpisał się Jakub Tyska. W 22. minucie podwyższył Kacper Matusiak, a w 27. minucie było już 3:0 po trafieniu Tyski. Jeszcze przed przerwą czwartego gola dla podopiecznych trenera Złotkowskiego zdobył Mariusz Wierzbowski.

Mecz w zasadzie był rozstrzygnięty.

Ale w drugiej części meczu Troszyn podwyższył jeszcze prowadzenie. Na 5:0 strzelił Dawid Kałek, a gola na 6:0 zdobył Jakub Tyska, kompletując hat-tricka. Honorowego gola dla Żbika zdobył w 61. minucie Borys Błaskiewicz.

KS CK Troszyn - Żbik Nasielsk 6:1 (4:0)