KS CK Troszyn nie do zatrzymania. Wygrana z Wilgą Garwolin

Piłka nożna 17 września 2022 5 Komentarzy

KS CK Troszyn wygrał z Wilgą Garwolin 2:1 w meczu 8. kolejki IV ligi mazowieckiej. Drużyna z powiatu ostrołęckiego wciąż jest numerem jeden w ligowej tabeli.

Wynik meczu w 9. minucie otworzył Mariusz Wierzbowski. Piłkarze z Troszyna do przerwy prowadzili 1:0, a drugą połowę zaczęli od doskonałej akcji zakończonej golem Kamila Majkowskiego. Gospodarzy stać było tylko na jedną bramkę, w 70. minucie strzelił ją Grzegorz Piesio. Troszyn wygrał siódmy mecz w sezonie, wciąż jest niepokonany w lidze i pozostanie liderem!

Wilga Garwolin - KS CK Troszyn 1:2 (0:1)

Troszyn (skł. wyjśc.): Subczyński - Kałek, Kotarba, Szyszkowski, Karabin, Majkowski, Pragacz, Ruiz, Tyska J., Wierzbowski, Matusiak.