KS CK Troszyn: Porażka na koniec udanej rundy

Piłka nożna 24 listopada 2023 0 Komentarzy

Ostatni mecz w rundzie jesiennej mają za sobą piłkarze KS CK Troszyn. 2023 rok na boiskach IV ligi piłkarze z powiatu ostrołęckiego zakończyli porażką 1:4 z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Troszyn do meczu 17. kolejki przystępował w młodym składzie. KS CK relacjonuje: - W pierwszym składzie wyszło 7 młodzieżowców, a mecz kończyliśmy z ośmioma młodzieżowcami w składzie

Pierwsze pół godziny utrzymywał się wynik bezbramkowy, a następnie dwa gole zdobyli przyjezdni: w 31. minucie trafił Michał Bondara, cztery minuty później strzelił Wojciech Trochim. W drugiej połowie goście podwoili prowadzenie: na 3:0 trafił Bartosz Malesa, a czwartą bramkę strzelił Eryk Więdłocha.

Gospodarzom udało się zdobyć gola honorowego, a w zasadzie... zrobili to gracze Mazovii. Do własnej bramki trafił rezerwowy Michał Wołos.

W siedemnastu meczach rundy wiosennej KS CK Troszyn:

• odniósł 12 zwycięstw
  • 2 mecze zremisował
  • 3 mecze przegrał
  • bilans bramkowy wyniósł 38:20

- Teraz naszych zawodników czeka okres roztrenowania. Później zasłużony odpoczynek - informuje klub z Troszyna.

KS CK Troszyn - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:4 (0:2)

• 0:1 Bondara
  • 0:2 Trochim
  • 0:3 Malesa
  • 0:4 Więdłocha
  • 1:4 Wołos (sam)

KS CK Troszyn: Sobieski - Caceres, Szyszkowski, Poreda, Wasilewski, Drężek, M. Tyska, Luchyk, Ruiz, Charkiewicz, J. Tyska. Zagrali również: Kuźmicki, Matusiak, Faracov, De Sousa Costa, Kobus.