KS CK Troszyn pożegnał się z Pucharem Polski

Piłka nożna 13 marca 2021 2 Komentarze

Piłkarze KS CK Troszyn wiosenne rozgrywki rozpoczęli od pierwszej rundy Pucharu Polski MZPN. Rywalem była Wisła II Płock. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną Nafciarzy.

Mecz został rozegrany w Długosiodle, a gospodarzem był zespół z Troszyna. Lepsi okazali się jednak zawodnicy z Płocka, którzy do przerwy prowadzili 1:0, a  w drugiej połowie dołożyli jeszcze cztery gole. Ostatecznie wygrali 5:0, a na listę strzelców wpisali się Jan Krawczyk (3), Dawid Krzyżański i Brian Galach.

Start rundy wiosennej w IV lidze, w której występują zarówno KS CK, jak i Wisła, zaplanowano na 3 kwietnia. Nie wiadomo jednak, czy ten termin uda się utrzymać ze względu na obostrzenia covidowe. Więcej dowiemy się w nadchodzącym tygodniu, gdy opublikowane zostanie rozporządzenie rządu.