KS CK Troszyn przywiózł trzy punkty z Serocka

Piłka nożna 26 marca 2022 0 Komentarzy

KS CK Troszyn kolejny raz zapisał na swoim koncie trzy punkty. Drużyna z naszego regionu pokonała na wyjeździe Sokół Serock w spotkaniu IV ligi mazowieckiej.

Troszyn objął prowadzenie w 23. minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Jakub Tyska. W 62. minucie na 2:0 podwyższył Kacper Matusiak, a honorowego gola dla Sokoła zdobył w 78. minucie Filip Woźnica. Mecz zakończył się wygraną Troszyna 2:1 i było to 14 zwycięstwo w 20 meczu ligowym w tym sezonie ekipy z powiatu ostrołęckiego.

Sokół Serock - KS CK Troszyn 1:2 (0:1)

KS CK Troszyn (skł. wyjśc.): Modzelewski - Ruiz, Bajor, Majkowski, Tyska, Złotkowski, Wierzbowski, Prz. Modzelewski, Matusiak, Świderski, Bednarek