KS CK Troszyn wygrał Puchar Polski COOZPN [WIDEO]

Piłka nożna 27 października 2021 3 Komentarze

Piłkarze KS CK Troszyn odnieśli wielki sukces, wygrywając w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. W środowe popołudnie drużyna z powiatu ostrołęckiego pokonała w decydującym meczu Nadnarwiankę Pułtusk 2:1. Mecz finałowy odbył się w Pułtusku.

KS CK Troszyn objął prowadzenie już w 9. minucie meczu. Jakub Stepnowski zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości. Piłka skozłowała jeszcze przed bramkarzem, czym znacznie utrudniła interwencję. Golkiper Nadnarwianki popełnił błąd i futbolówka zatrzepotała w siatce.

Gospodarze odpowiedzieli w 23. minucie. Miękka wcinka w pole karne zakończyła się zaskakującym strzałem Damiana Załogi, który przelobował bramkarza drużyny z powiatu ostrołęckiego, doprowadzając do wyrównania.

W 28. minucie było 2:1 dla Troszyna. Marcin Świderski pięknie uderzył z dystansu - tym razem bramkarz Nadnarwianki nie miał żadnych szans. Gol Świderskiego był prawdziwą ozdobą tego starcia. Był to też... ostatni gol w tym meczu. Mimo wysiłków obu zespołów, wynik nie uległ już zmianie.

Po ostatnim gwizdku sędziego świętować mogli piłkarze KS CK Troszyn. Był okazały puchar, czek na 5 tysięcy złotych i... "We are the champions".

Nadnarwianka Pułtusk - KS CK Troszyn 1:2 (1:2)