KS CK Troszyn zaprezentował nowych graczy. Dziewięć wzmocnień

Piłka nożna 04 sierpnia 2022 9 Komentarzy

Dziewięciu nowych piłkarzy dołączyło do ekipy KS CK Troszyn. Klub poinformował już oficjalnie o wzmocnieniach na sezon 2022/23. Potwierdziło się wiele naszych ustaleń co do zawodników testowanych.

Na co stać KS CK Troszyn w nowym sezonie?

O tym, kogo KS CK Troszyn testował w meczach sparingowych, pisaliśmy tutaj. Okazało się, że większość tych zawodników będzie reprezentować barwy klubu z powiatu ostrołęckiego w nowym sezonie.

Do Troszyna przychodzi 22-letni zawodnik Legionovii Legionowo Jakub Karabin. Jesienią występował on w III lidze w barwach klubu z Legionowa (14 meczów, 1 gol - wszystkie wejścia z ławki), wiosną był wypożyczony do Ząbkovii Ząbki, gdzie był podstawowym zawodnikiem w IV lidze.

19-letni obrońca Polonii Warszawa Jakub Szyszkowski to kolejny zawodnik, który przenosi się do KS CK. W ubiegłym sezonie najczęściej można było go zobaczyć w drugiej drużynie Czarnych Koszul, w lidze okręgowej. Ma też za sobą występy w Centralnej Lidze Juniorów.

Linię defensywy wzmacnia też 20-letni Bartosz Wiśniewski. W ostatnim sezonie był on podstawowym zawodnikiem IV-ligowej (grupa kujawsko-pomorska) Chełminianki Chełmno. Jest wychowankiem Olimpii Grudziądz.

W bramce zobaczymy Michała Subczyńskiego, wychowanka Korony Ostrołęka. Mimo młodego wieku (ma 19 lat), zdążył już zagościć w klubach w całej Polsce - w Polonii Bytom, Olimpii Zambrów czy ostatnio w Bałtyku Gdynia.

Filip Woźnica to nowy napastnik Troszyna. Ma 24 lata, bardzo dobre warunki fizyczne (192 cm wzrostu), a ostatnio grał w Sokole Serock. Tam spisywał się na tyle dobrze, że wpadł w oko odpowiedzialnym za transfery w Troszynie. Być może stało się to w marcu 2022 r., kiedy to Woźnica... strzelił Troszynowi gola w meczu IV ligi.

Do Troszyna trafia też 19-letni Maciej Tyska z Makowianki Maków Mazowiecki. W IV lidze zdołał zebrać już pewne doświadczenie, w ubiegłym sezonie strzelił jednego gola. Czas na kolejne w Troszynie?

W KS CK zobaczymy też Macieja Kotarbę, 21-latka grającego ostatnio w Granicy Kętrzyn. Przed sezonem Kotarba trenował krótko ze Stomilem Olsztyn, ale ostatecznie trafił do naszego powiatu. W ubiegłym sezonie był podstawowym graczem Granicy i pewnym punktem defensywy tego klubu.

Do Troszyna trafia też dwóch zawodników zagranicznych: Deiwis Caceres to potężnie zbudowany obrońca, a Jose Maria Junior to gracz ofensywny. Ciężko o więcej informacji, ale na pewno o obu zawodnikach będzie można powiedzieć coś więcej, gdy zobaczymy ich w akcji.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
23:21, 04 sierpnia 2022

Gość

tego caceresa w internetach nigdzie nie ma. skąd on? z kolumbijskiej dżungli?

ocena: 0%         zgłoś
...
23:45, 04 sierpnia 2022

Gość

Tak w ogóle to jestem ciekaw gdzie ci przyjezdni będą mieszkać no chyba nie w samym Troszynie?  

ocena: 0%         zgłoś
...
02:18, 05 sierpnia 2022

Kibic

Subczynski to prawda był w wielu klubach tylko wszędzie grzał ławę

ocena: -         zgłoś
...
09:41, 05 sierpnia 2022

Kurpik

Chore to mało powiedziane  

ocena: 50%         zgłoś
...
11:31, 05 sierpnia 2022

O-k

Słabo wyglądają te "wzmocnienia"

ocena: 50%         zgłoś
...
12:30, 05 sierpnia 2022

Kris

Nie mój problem, ale nie chciałbym, żeby Narew tak była budowana.

ocena: 60%         zgłoś
...
15:33, 05 sierpnia 2022

...

Idą po awans z takimi wzmocnieniami. Tłumy w kukurydzy będą się zachwycać ich grą :)

ocena: 0%         zgłoś
...
21:42, 05 sierpnia 2022

kibic

a gdzie Pragacz i SItek?

ocena: -         zgłoś
...
01:17, 07 sierpnia 2022

Kibic ksck

Narwianie skąd w was tyle jadu , przecież jesteśmy bliskimi sąsiadami powinnismy trzymać się razem

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.