KS Jantar ogłasza: "Hit transferowy stał się faktem". Magdalena Dąbrowska w ekipie wicemistrza Polski

Piłka nożna 14 lipca 2021 1 Komentarz

Hit transferowy stał się faktem - ogłosił Klub Sportowy Jantar Ostrołęka, którego piłkarki świętowały niedawno awans do III ligi. Magdalena Dąbrowska, która była ważnym ogniwem mistrzowskiego zespołu, przenosi się do ekipy wicemistrza Polski UKS SMS Łódź.

O przenosinach Magdaleny Dąbrowskiej do Łodzi mówiło się już od jakiegoś czasu, a dziś ostrołęcki klub oficjalnie potwierdził dobrą nowinę. 

Dobra gra Magdaleny w naszym klubie, zwróciła uwagę włodarzy SMS-u. 17-latka rozpocznie przygotowania do sezonu pod koniec lipca. Obecne wicemistrzynie Polski to jeden z najlepszych klubów kobiecych w naszym kraju. Łodzianki występują na 3 najwyższych szczeblach rozgrywkowych- Ekstraliga, I liga, II liga. Łodzianki bardzo dobrze szkolą też młode dziewczęta, z którymi zdobywają medale mistrzostw Polski. W kontekście dalszego rozwoju naszej wychowanki jest to bardzo dobra decyzja

- podkreślił ostrołęcki klub w komunikacie.

Z transferu do utytułowanego klubu zadowoleni są prezes Jantaru Marcin Buchalski i trener Rafał Kosek, którzy w klubowym komunikacie życzyli wychowance udanych występów w barwach SMS-u. Wypada tylko dołączyć się do życzeń i mieć nadzieję, że już wkrótce zawodniczkę z Ostrołęki obejrzymy na boiskach Ekstraligi. 

Na zdjęciu: M. Dąbrowska z prezesem klubu M. Buchalskim, fot. KS Jantar Ostrołęka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
14:54, 14 lipca 2021

Kasia

Jestem Z Ciebie dumna!!!! Gratuluję!!!

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.