KS Tanuki Judo: Piotr Pojawa ze srebrem Mistrzostw Polski

Sporty walki 15 maja 2023 0 Komentarzy

13 maja na matach Białołęckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów i Amatorów w Judo. W kategorii Weteran do lat 34 KS Tanuki Judo reprezentował trener i zawodnik klubu - ostrołęczanin Piotr Pojawa.

fot. KS Tanuki Judo

Zawody stały na wysokim poziomie organizacyjnym oraz sportowym, a po świetnych walkach Pojawa wrócił do Ostrołęki ze srebrnym medalem. Sam tak komentuje swój występ:

Pozostaje duży niedosyt, ponieważ nie udało się obronić tytułu mistrza Polski zdobytego w roku ubiegłym, równocześnie był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Słowenii do których aktualnie się przygotowuję.

- Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zarówno ja jak i młodzież trenująca w klubie przywiezie do Ostrołęki jeszcze nie jeden medal - wskazuje.

Klub Sportowy Tanuki Judo został zarejestrowany w 2022 roku, a swoją siedzibę ma w Antoniach. Judo to dyscyplina sportu, która była już kiedyś uprawiana w Ostrołęce w latach 1973-74 w sekcji Narwi Ostrołęka, odbył się nawet wówczas turniej judo w hali w Wojciechowicach.

Źródło: KS Tanuki Judo
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.