Kto prezesem MZPN? Kandydaci zabiegają o poparcie

Piłka nożna 11 kwietnia 2021 3 Komentarze

Kto zostanie nowym prezesem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej? Kandydaci są w trakcie intensywnej kampanii i zabiegania o poparcie klubów. Także w naszym regionie.Wśród najpoważniejszych kandydatów na prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej wymienia się trzy nazwiska: Artura Kolatora, Sławomira Pietrzyka i Romana Koseckiego.Pierwszy z wymienionych to trener związany z Mazurem Karczew, wychowanek tego klubu, a następnie trener młodzieży i seniorów. Sławomir Pietrzyk to prezes radomskiej delegatury MZPN. Od wielu lat związany z Plonem Garbatka. Był również bramkarzem MG MZKS Kozienice i Zwolenianki Zwoleń. Prezesem związku jest od 2012 roku. Z kolei Roman Kosecki to postać znana z występów w reprezentacji Polski, znanych klubach polskich i zagranicznych, w latach 2012–2016 wiceprezes zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. szkolenia. Przez wiele lat był posłem na Sejm RP.

Trwa przedwyborcza kampania i kandydaci robią wszystko, by zyskać poparcie klubów także w naszym regionie. Jak się dowiedzieliśmy, wczoraj jeden z kandydatów spotkał się ze środowiskiem piłkarskim w naszym regionie. Padło wiele obietnic i planów na zmiany w związku. Z kolei inny z kandydatów prowadzić ma kampanię telefoniczną. Która będzie skuteczniejsza? Przekonamy się niedługo. Walne zgromadzenie delegatów MZPN odbędzie się 11 czerwca br.
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
18:34, 11 kwietnia 2021

Gość

gdzie bylo spotkanie  

ocena: -         zgłoś
...
14:06, 12 kwietnia 2021

Gość

[quote author="Gość"]gdzie bylo spotkanie  [/quote]

W domu u szefa Sanepidu z Goworek

ocena: -         zgłoś
...
07:29, 13 kwietnia 2021

Gość

Grunt to żeby nowy prezes MZPN zrobił zmiany w związku, a teraz to jest dramat przecież chyba najgorszy związek w Polsce  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.