Kurpie Volleyball 2023. Sportowe święto w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Siatkówka 19 października 2023 1 Komentarz

Weterani siatkówki z całej Polski i z innych europejskich krajów przez dwa dni rywalizowali w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Turniej Kurpie Volleyball 2023 to doskonała okazja do zobaczenia w akcji zawodników i zawodniczek, którzy wciąż pamiętają, jak się gra w siatkówkę.

W turnieju, który rozegrany został w dniach 13-14 października, udział wzięły ekipy z kilku krajów. Międzynarodowa rywalizacja była wśród pań, gdzie zobaczyliśmy drużyny z Łotwy czy Litwy, a do tego ekipy z całego kraju. Ale też wśród panów w kilku kategoriach wiekowych nie zabrakło ciekawych ekip.

Na boisku zobaczyć można było siatkarzy i siatkarki znanych także z ostrołęckich parkietów, którzy przed laty stanowili o sile ostrołęckich drużyn. Wspomnienia wróciły!

Warto podkreślić, że cały turniej toczył się w atmosferze fair play, a siatkarze i siatkarki pokazali, że w tego typu rywalizacji liczy się przede wszystkim szacunek do przeciwnika.

Turniejowi towarzyszyła wystawa ciekawych eksponatów, m.in. stroju reprezentacyjnego Grzegorza Łomacza, pochodzącego z Ostrołęki mistrza świata i Mistrza Europy w siatkówce. 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
21:24, 19 października 2023

Kibic

Brawo dziewczyny z MiS Ostrołęka  

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.