Kurpik Kadzidło wypuścił z rąk zwycięstwo. Niesamowita pogoń MKS-u [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 10 sierpnia 2024 4 Komentarze

Kurpik Kadzidło prowadził z MKS-em Ciechanów 3:0 w meczu 1. kolejki ligi okręgowej w sezonie 2024/25. Ale piłka nożna była nieprzewidywalna - 18 minut przed końcem wydawało się, że jest "po meczu", ale z wygranej cieszyli się goście. Za sprawą jednego gracza - Michała Pocieżnickiego.

Mecz zaczął się najlepiej, jak tylko można było dla gospodarzy, bo już w czwartej minucie sędzia Paweł Gwiazda pokazał na środek boiska po tym, jak na listę strzelców wpisał się Szymon Samsel. Do przerwy padła tylko jedna bramka, a zdecydowanie więcej emocji można było zobaczyć po przerwie.

W 57. minucie czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gości Jakub Żmijewski, a minutę później bramkę na 2:0 strzelił Konrad Mamiński. Wydawało się, że gospodarzom nic złego się już nie przydarzy, tym brardziej, że w 72. minucie na 3:0 strzelił Szymon Samsel.

I wtedy zaczął się koszmar Kurpika. W 76. i 80. minucie Michał Pocieżnicki strzelił bramki dla zespołu MKS Ciechanów. MKS złapał kontakt, a jakby tego było mało, Pocieżnicki nie zatrzymał się w strzelaniu i bramkami z 84. i 86. minuty zapewnił gościom zwycięstwo. Absolutnie niespodziewane, bo przecież Kurpik miał mecz pod kontrolą, a skończyło się zimnym, a nawet lodowatym, prysznicem.

Kurpik Kadzidło - MKS Ciechanów 3:4 (1:0)

• 1:0 - 4' Sz. Samsel;
  • 2:0 - 58' Mamiński;
  • 3:0 - 72' Sz. Samsel;
  • 3:1 - 76' Pocieżnicki;
  • 3:2 - 80' Pocieżnicki;
  • 3:3 - 84' Pocieżnicki;
  • 3:4 - 86' Pocieżnicki;

Kurpik: Łaszczych - Trzciński, Stachelek, Szmigiel, Nicewicz, Pa. Magdaleński (83' Staśkiewicz), Ko. Mamiński, Gołaszewski (89' Antoszewski), Pi. Magdaleński, Zawojek (68' Kr. Mamiński), Samsel (88' A. Stolarczyk).