Kurpik prowadził z Wkrą, ale na koniec z wygranej cieszyli się goście [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 23 maja 2022 0 Komentarzy

Kurpik Kadzidło do przerwy prowadził z wyżej notowaną Wkrą Bieżuń, jednak ostatecznie na stadionie w Kadzidle nie doszło do niespodzianki. W drugiej połowie przyjezdni byli lepsi, wykorzystując nawet najdrobniejsze błędy gospodarzy.

Ostatecznie to Wkra triumfowała 4:2 po bramkach Watkowskiego (dwie), Dzięgielewskiego i Dudka. Dla Kurpika trafili Konrad Mamiński i Przemysław Śnietka. W galerii zobaczycie zdjęcia z tego meczu.

Na własnym stadionie grała również Rzekunianka Rzekuń. Wicelider z Ciechanowa okazał się jednak zbyt silny, wygrywając 7:2. Gole dla Rzekunianki zdobyli Konrad Sobotka i Krzysztof Trzciński.

15. Błękitni Raciąż2513412018-65

Błękitni Raciąż i Iskra Krasne wycofały się z ligi po rundzie jesiennej. Wyniki Iskry zostały anulowane.