zdjecie 6063
zdjecie 6063

Kurpiowska Akademia Sportowa. Ogłoszono nazwiska kolejnych trenerów!

Inne 30 sierpnia 2019 5 Komentarzy

Kurpiowska Akademia Sportowa ogłosiła nazwiska kolejnych trenerów, którzy będą prowadzić zajęcia dla dzieci i młodzieży. Podobnie jak w poprzednim komunikacie, nie brakuje znanych nazwisk!

Kurpiowska Akademia Sportowa ogłosiła nazwiska kolejnych trenerów, którzy będą prowadzić zajęcia dla dzieci i młodzieży. Podobnie jak w poprzednim komunikacie, nie brakuje znanych nazwisk!

Jak niedawno informowaliśmy, zajęcia w Kurpiowskiej Akademii Sportowej poprowadzą na pewno Kazimierz Puławski, Michał Nosek i Rafał Gnatkowski. Jednak już teraz możemy zdradzić, że do Akademii dołączyli kolejni uznani trenerzy.

Zajęcia piłkarskie z rocznikiem 2015 poprowadzi współtwórca Kurpiowskiej Akademii Sportowej Emil Łukaszewski - trener piłki nożnej i nauczyciel wychowania fizycznego w Chudku. Z kolei roczniki 2013-2014 oraz grupę dziewcząt prowadził będzie trener Jarosław Dawid.

To jednak nie koniec. W Kurpiowskiej Akademii Sportowej pracował będzie także trener Łukasz Bałazy, który zajmie się szkoleniem dziewcząt oraz treningiem indywidualnym. Trener Bałazy to wieloletni szkoleniowiec ekipy KS CK Troszyn, występującej w lidze okręgowej. Warto podkreślić, że drużyna dziewcząt Kurpiowskiej Akademii Sportowej będzie ściśle współpracować z Jantarem Ostrołęka.

Treningi w Dylewie prowadził będzie trener Przemysław Kowalczyk - przez wiele lat szkoleniowiec Kurpika Kadzidło, nauczyciel wychowania fizycznego w kadzidlańskich szkołach.

Ale Kurpiowska Akademia Sportowa to nie tylko piłka nożna. Treningi tenisa ziemnego poprowadzi Jordan Czapski - absolutna legenda tego sportu w naszym regionie, zwycięzca wielu turniejów. Zajęcia z fitness, zajęcia relaksacyjne 'relaks&stretching' oraz 'zdrowy kręgosłup' w Kurpiowskiej Akademii Sportowej poprowadzi Natalia Owczarska. Z kolei Katarzyna Pierzchanowska będzie prowadzić zajęcia dla dzieci z korektywy w połączeniu z grami oraz zabawami.

Najnowsze informacje sprawdzicie na facebookowym profilu Kurpiowskiej Akademii Sportowej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
15:20, 30 sierpnia 2019

Gość

Brawo Akademio! Będziemy na pewno  


...
21:01, 30 sierpnia 2019

Gmoch

Pan Nosek to jest ten pan co prowadzi FC Różan ??


...
21:20, 30 sierpnia 2019

Gość

Tak  


...
23:10, 30 sierpnia 2019

Gość

ten pan co mało kiedy jest trzeżwy


...
00:33, 31 sierpnia 2019

Gość

Polecam zajęcie się swoim życiem  



Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.