Kurpiowska Kuźnia Mistrzów - Ostrołęka 2016 [ZDJĘCIA]

Sporty walki 28 listopada 2016 1 Komentarz

W niedzielę 27 listopada w Ostrołęce odbyła się kolejna edycja Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Podczas gali w Ostrołęce zaprezentowało się kilkudziesięciu zawodników w formułach mma, K1, low kick, karate czy boks.

W niedzielę 27 listopada w Ostrołęce odbyła się kolejna edycja Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Podczas gali w Ostrołęce zaprezentowało się kilkudziesięciu zawodników w formułach mma, K1, low kick, karate czy boks.

Podczas całkiem sprawnie zorganizowanej gali w hali przy ul. Partyzantów w Ostrołęce obejrzeliśmy 16 walk o zróżnicowanym poziomie. Były takie, w których nie brakowało emocji, ale trafił się też nokaut po pierwszym ciosie - niestety przegranym w tej walce był zawodnik Fight Academy Ostrołęka Krystian Gnatkowski, uznając wyższość Bogdana Buleckiego z Bambero Team Wyszków.Wróćmy jednak do pierwszej części zawodów. W niej pojawili się debiutanci, czyli zawodnicy o małym doświadczeniu, mogący sprawdzić się w walce z rywalem i tym samym zobaczyć na jakim poziomie obecnie się znajdują. Tu możemy być zadowoleni, bowiem obaj reprezentanci Ostrołęki spisali się na medal - zwycięstwa odnieśli Mateusz Madrak i Jarosław Wronowski z Fight Academy Ostrołęka. Poza nimi, w pierwszej części gali zwyciężali: Bartosz Różański (Arrachion Mrągowo), Marcin Smulewicz i Michał Kowalski (obaj Akademia Lwa Warszawa), Paweł Stefaniak (Arrachion Mrągowo), Mateusz Joachimiak (Gimnazjon Apin Wyszków) i Damian Bastek (Alliance Team Pisz).

"Wisienką na torcie" miała być druga część gali z udziałem dużo bardziej doświadczonych zawodników. Ta część przeprowadzona została dość szybko, a wszystko przez to, że wiele walk kończyło się przed czasem. Oprócz wspomnianej już walki Gnatowski - Bulecki, całego dystansu nie przewalczyli również Piotr Bielak (Wahalla Mińsk Mazowiecki) i Marek Roman (Akademia Lwa Warszawa), w tym starciu w formule K1 wygrał pierwszy z wymienionych. W kolejnej walce także mieliśmy szybki koniec: Paweł Gocaliński (Arrachion Mrągowo) poprzez duszenie pokonał Pawła Synowieckiego (Alliance Team Pisz).

Kolejne starcia toczyły się na pełnych dystansach. Rafał Marzewski z Fight Academy Ostrołęka pokonał na punkty Adriana Danna z Arrachion Mrągowo. Z kolei Daniel Strzemiński (Akademia Lwa Warszawa) zwyciężył decyzją sędziów Jakuba Piaskowskiego z Arrachion Mrągowo. W formule karate Mateusz Parzych z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokoushin uległ Adamowi Kawce z Augustowa. W walce wieczoru Aleksy Zienkiewicz z ostrołęckiej Fight Academy wygrał na punkty z Arkadiuszem Romanem z Akademii Lwa Warszawa. Najlepszym zawodnikiem gali wybrano Piotra Golona z Fight Academy Ostrołęka, który znokautował Jakuba Wilczyńskiego z Gimnazjon Apin Wyszków w krótkim pojedynku bokserskim.

Kolejna edycja Kuźni Mistrzów K2M przechodzi do historii. Bilans ostrołęczan podczas gali przy Partyzantów to pięć zwycięstw i dwie porażki. Występ lokalnych zawodników można więc ocenić pozytywnie. Zapraszamy do galerii zdjęć z gali.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
15:54, 28 listopada 2016

Gość

bardzo różny był ten poziom, ta walka co jest filmik to ulica, łup i po zabawie, a była też np dobra walka wieczoru,, ogólnie jak na towarzysko gale to nie było tak źleSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.