zdjecie 1325
zdjecie 1325

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. 27 emocjonujących walk (wideo, wyniki)

Sporty walki 25 listopada 2020 0 Komentarzy

W miniony weekend w hali przy ul. Partyzantów w Ostrołęce odbyła się Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W tym roku niestety bez publiczności i w pełnym reżimie sanitarnym, ale organizatorom udało się przeprowadzić 27 walk w formułach BOKS, MMA i kickboxing.

W miniony weekend w hali przy ul. Partyzantów w Ostrołęce odbyła się Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W tym roku niestety bez publiczności i w pełnym reżimie sanitarnym, ale organizatorom udało się przeprowadzić 27 walk w formułach BOKS, MMA i kickboxing.

W ringu rywalizowali zawodnicy reprezentujący takie kluby jak: Fight Academy Ostrołęka, Victoria Ostrołęka, Berserkers Ostrołęka, Gladiator Ostrołęka, Walhalla Fight Club Mińsk Mazowiecki, Przasnysz Fight Club, Academia Gorila Żyrardów, Kaliniak Team Mrągowo, Makarewicz Team Ełk, Kaiser Sports Olsztyn, Warrior Przasnysz, Luczek Boks Giżycko, Kuźnia Mistrzów Wyszków, Knockout Bielany, Academia Gorila Ostrów Mazowiecka, Panzer Suwałki.


Pełne wyniki:

Kick Light junior -49kg

Kornel Dębowski Fight Academy Ostrołęka vs Mikołaj Komorzycki Walhalla Fight Club Mińsk Mazowiecki

wygrywa 3:0 Komorzycki

MMA - 69kg

Adrian Prusik Victoria OstrołękaBerserkers Team Ostrołęka vs Piotr Zapadka Przasnysz Fight Club

wygrywa TKO 2 runda Prusik

BOKS -75kg

Filip Stanek Luczek Boks Giżycko vs Jegor Późniak Academia Gorila Żyrardów

wygrywa 3:0 Późniak

Kicklight junior -59kg

Jakub Cielemęcki Kaliniak Team Mrągowo vs Piotr Cybulski Kaiser Sports Olsztyn

wygrywa 3:0 Cielemęcki

Kick Light junior -61kg

Antoni Dybaś Walhalla Fight Club vs Oliwier Kurkowski Makarewicz Team Ełk

wygrywa 3:0 Dybaś

Low kick -77kg

Bożena Grabowska Victoria Ostrołęka vs Wiktoria Iwaniuk Fight Academy Ostrołęka

wyrgywa 3:0 Iwaniuk

Boks - 81kg

Dawid Lewandowski Warrior Przasnysz vs Norbert Duszak Victoria Ostrołęka

wyrgywa 3:0 Lewandowski

K1 -86kg

Łukasz Miłek Fight Academy Ostrołęka vs Grzegorz Purzycki Przasnysz Fight Club

wygrywa 3:0 Miłek

K1 -71kg

Wiktor Dmochowski Fight Academy Ostrołęka vs Bartosz Wdowiński Warrior Przasnysz

wygrywa 3:0 Dmochowski

K1 -75kg

Arkadiusz Raczkowski Makarewicz Team vs Krystian Kuciński Walhalla Fight Club

wyrgywa 3:0 Kuciński

K1 junior -71kg

Wiktor Makal Makarewicz Team vs Paweł Ostrowski Fight Academy Ostrołęka

wyrgywa 3:0 Ostrowski

K1 junior - 71kg

Bartłomiej Rykaczewski Kuźnia Mistrzów Wyszków vs Przemysław Szczuczyński Academia Gorila Ostrów Mazowiecka

wyrgywa 2:1 Rykaczewski

K1 junior -76kg

Miłosz Marcinkiewicz Panzer Suwałki vs Alan Bukowski Academia Gorila Ostrów Mazowiecka

wyrgywa 3:0 Marcinkiewicz

K1 junior -67kg

Szymon Orzoł Fight Academy Ostrołęka vs Radosław Zalewski Walhalla Mińska Mazowiecki

wygrywa TKO 2 runda Orzoł

Boks 91kg

Paweł Fabisiak Kuźnia Mistrzów Wyszków vs Daniel Garlicki Makarewicz Team Ełk

wyrgywa 3:0 Fabisiak

Boks-72kg

Rafał Zalewski Kuźnia Mistrzów Wyszków vs Adam Łopiałło Luczek Boks Giżycko

wygrywa 2:1 Łopiałło

Boks -81kg

Piotr Kita Victoria Ostrołęka vs Karol Rubin Makarewicz Team

wygrywa 2:1 Karol Rubin

K1 -76kg

Paweł Kozak Knockout Bielany vs Tomasz Orzoł Fight Academy Ostrołęka

wyrgywa 3:0 Paweł Kozak

K1 81kg

Cezary Komuda Walhalla Mińsk Maz vs Rafał Modzel Fight Academy Ostrołęka

wyrgywa KO 2 runda Modzel

K1-81kg

Paweł Nalazek Walhalla Mińsk Maz vs Kacper Kaszuba Panzer Suwałki

wyrgywa KO 1runda Kaszuba

Boks -75kg

Rafał Zalewski Kuźnia Mistrzów Wyszków vs Bartosz Tymiński Victoria Ostrołęka

wygrywa 2:1 Tymiński

BOKS -78kg

Aleksy Zienkiewicz Fight Academy Ostrołęka vs Mateusz Kubeł Gladiator Ostrołęka

wyrgywa 3:0 Zienkiewicz

K1 -91kg

Sebastian Berk Fight Academy Ostrołęka vs Bartosz Deptuła Fight Academy Ostrołęka

wyrgywa 3:0 Deptuła

Boks -81kg

Piotr Kita Victoria Ostrołęka vs Norbert Duszak Victoria Ostrołęka

wygrywa 3:0 Kita

K1 -71kg

Wiktor Dmochowski Fight Academy Ostrołęka vs Maciej Borkowski Makarewicz Team

wyrgywa 3:0 Dmochowski

Boks -69kg

Wiktor Mrozek Vicotria Ostrołęka vs Łukasz Ceberek Vicotria Ostrołęka Berserkers Team Ostrołęka

wygrywa 3:0 Ceberek

Boks -85kg

Nurczyk Grzegorz Vicotria Ostrołęka vs Dominik Gręda Victoria Ostrołęka Berserkers Team Ostrołęka

wygrywa 3:0 Gręda

Wydarzenie sportowe było współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz z dotacji Miasta Ostrołęka.



Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.