Kurpiowska Kuźnia Mistrzów już w sobotę. Bohaterowie gali zapraszają! ZOBACZ WIDEO

Sporty walki 30 października 2023 0 Komentarzy

Już w sobotę gala sportów walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Trwa sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie, na które zapraszają jego główni bohaterowie. Będzie się działo!

fot. Ostrołęka Fight Academy

Do gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów pozostało już tylko kilka dni. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 4 listopada. Honorowy patronat nad galą objął Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Emocje w hali im. Arkadiusza Gołasia sięgną zenitu. Jedenaście elektryzujących starć w formule K1 oraz jedno zestawienie bokserskie zakontraktowano na karcie głównej wieczornej gali.

4 listopada - dzień pełen emocjonujących walk

4 listopada w hali im. Arkadiusza Gołasia o godzinie 10:15 wystartuje Liga Sportów Walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W ramach tej inicjatywy zaplanowano potężną dawkę zestawień w boksie oraz K1, również z ostrołęckimi akcentami. Wstęp na Ligę jest bezpłatny.

Główna Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety do nabycia w siedzibie Fight Academy Ostrołęka ul. Prądzyńskiego 6 (Hala Targowa Feniks 1 piętro) oraz Restauracji GatkaSzmatka ul. B. Głowackiego 32 w Ostrołęce.

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce. Zawodnicy zapraszają!

Pojawił się już oficjalny trailer, który zaprasza kibiców na sobotnią galę. Kurpiowska Kuźnia Mistrzów to gwarancja fantastycznych emocji i walk na wysokim poziomie sportowym. Na Kuźni rywalizują prawdziwi wojownicy, którzy w walce zawsze dają z siebie wszystko, oczywiście w duchu fair play.

Zobacz trailer zapowiadający Kurpiowską Kuźnię Mistrzów:

Na galę zaprszają również poszczególni zawodnicy Fight Academy Ostrołęka, którzy w pocie czoła przygotowują się do sobotniego występu - w nowej siedzibie klubu w hali targowej Feniks. "Ten rok zaliczam do bardzo aktywnych sportowo" - mówi Karol Łasiewicki, jeden z bohaterów gali.

Bartosz Zapadka to Kurp z Myszyńca. - Jak wiadomo, Kurpie nie odpuszczają, walczą do końca. Są tak uparci, że nie da tego przełamać - podkreśla, dodając, że "nie może być tak, że kurpiowska krew przegra na kurpiowskiej ziemi", dlatego liczy na doping kibiców.

Wiktor Dmochowski także zaprezentuje się przed ostrołęcką publicznością. "Mam nadzieję, że damy dobre show z moim przeciwnikiem, ale nie będę chciał zostawiać decyzji sędziom" - mówi, zapowiadając, że pojedynek chce skończyć przed czasem!

Marcel Piersa to tegoroczny wicemistrz Polski K1, który walkę ma we krwi! I to dosłownie, bowiem pasją zaraził go tata, też wielokrotny uczestnik gal sportów walki w Ostrołęce. "Hasztag: zmiana pokolenia" - mówi Marcel i już w sobotę zobaczycie, że nie żartuje!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.